Kas yra Seksolele.lt?

Aukščiausios kokybės sekso ir erotinės prekės internetu

Dirbame jums

Seksolele.lt atsirado nuo tikėjimo, kad pasitelkiant naujas tecnologijas ir gamybos procus galime atnešti malonumą kiekvienam žmogui.

Su malonumu

Manome, kad būtent per ypatingus produktus suteikiame galimybę savo vartotojams džiaugtis ir ypatingais malonumais.

Sekso Lėlė TPE Irontech Doll Miki 154cm
Sekso ir Erotinės prekės internetu

Kas yra sekso lėlė?

Sekso lėlė (ang. Sex Doll) – tai aukštos kokybės produktai seksualinui gyvenimo būdui, remiantis seiksologų išmintimi, mokslu ir pažangiomis technologijomis.

Vertinant aukščiausios kokybės standartus, mūsų prekės yra kruopščiai atrenkamos, o produktai kuriami tik iš kokybiškiausių žaliavų, pasitelkiant modernias gamybos technologijas bei ypač griežta kokybės kontrolę.

Mūsų misija – aukščiausios kokybės sekso lėlių produktai, padedantys žengti į pilnesnį, malonesnį ir laimingesnį gyvenimą.

Mūsų vizija – kurti malonų ir harmoningą rytojų pradedant šiandien.

 

Planuodami dirbame visais aspektais

2020
ĮKURIMO METAI
3000
LAIMINGŲ KLIENTŲ
3
ĮMONĖS DIRBANČIOS SU MUMIS
6
PARTNERIAI
9
KOMANDOS NARIAI
369
ĮGYVENDINTA PROJEKTŲ
165cm Ella

Mūsų vertybės

Kokybė

Visada stengiamės atitikti tik pačius aukščiausius kokybės standartus. Kruopščiai atrinkdami tiekėjus užtikriname, kad siūlomi produktai  visada būtų patikrinti laboratoriškai, tūrėtų tikslų identifikavimą ir reikiamus sertifikatus.

 

Santykiai
Nuolat puoselėjame darnius, ilgalaikius santykius su savo partneriais ir vartotojais. Vertiname asmeninį ryšį ir esame glaudžiai į klientą orientuota organizacija. Suprasdami vartotojų poreikus stengiamės viršyti mums keliamus lūkesčius pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus.

Harmonija
Propaguodami harmonigą seksualinę gyvenseną tikime bendros
harmonijos tarp žmogaus ir gamtos egzistavimu.
Erotika – unikali vertybė, gamtos dovana
žmogui. Mūsų tikslas tapti jungiamuoju tiltu ir
padėti žmonėms įminti malonesnio gyvenimo
paslaptį.

 

Inovacijos
Tikime mokslo ir technologijų pažanga. Vedami šio požiūrio nuolat ieškome naujų sprendimų pasitelkiant moderniausius sprendimus ir inovacijas. Tai mums leidžia judėti pirmyn ir pasiūlyti vartotojams pažangius produktus.