NAUJIENOS

Apie žaidimus suaugusiesiems

Apie žaidimus suaugusiesiems - Sekso Lėlė

Apie žaidimus suaugusiesiems

Mokslininkai teigia, jog miegojimas šalia mylimo žmogaus sumažina stresą ir depresiją, prailgina gyvenimą, leidžia greičiau užmigti. O kas, jei tokio žmogaus nėra šalia? Jei esi vienišas šiame pasaulyje, o kūną degina aistra? 

Kaitino aistras

Dar senovės Romos vazose buvo pavaizduota nemažai sekso scenų. Renesanso laikais nuogybės taip pat atsidurdavo mene, nepaisant to, kad jos buvo draudžiamos. Ticiano Vecelli, Rafaelis, Leonardo da Vinci, Albrechtas Dureris ar Lucas Cranachas vyr. aktyviai gilinosi į nuogo kūno vaizdavimo tradiciją, ir savo kūriniais pakeitė suvokimą apie seksualumo reikšmę visuomenėje ir mene. Tuo pat metu, nuogas kūnas keitė ir krikščioniškąją dailę bei skulptūrą. Mokėjimas vaizduoti nuogą kūną tapo standartu, pagal kurį vertinamas menininko genialumas. Palaikantieji tokią tradiciją tikino, jog atletiškas, proporcingas kūnas simbolizuoja dorybę, kiti baiminosi, ir ne be pagrindo, kad jis gali kurstyti mintis apie aistrą ir geismus. Kūriniai buvo akivaizdžiai erotiški, tačiau autoriai sakydavo, kad kūrė remdamiesi klasikiniais nuogo kūno aprašymais, o jų susidomėjimas nuogybe kilo vien tik dėl intelektualių paskatų. Kai kurie meno teorijos ekspertai tikina, jog tuomet, kai menininko darbas sukelia žiūrovų fizinę reakciją, yra kūrėjo genialumo įrodymas. Kitaip sakant, faktas, kad žiūrovą seksualiai jaudina Ticiano „Urbino Venera“, įrodo, kad italas buvo apdovanotas dailininkas. Nuogas kūnas ir žmogaus seksualumas nuo seno kaitino aistras, virė diskusijos. Jis buvo vaizduojamas, perkamas ir propaguojamas mene.

 

Glostė, maitino, kartu maudėsi

Senovės graikų mitas pasakoja apie Kipro karalių Pigmalioną, kuris sukūrė nuostabaus grožio moters skulptūrą. Jis savo svajonių moterį išskaptavo iš dramblio kaulo ir pabaigęs darbą, savo kūrinį pamilo iš visos širdies ir ėmė trokšti, kad jo mylimoji būtų iš tikro kūno ir kraujo. Jos vardas buvo Galatėja. Šeimininkas globojo ją, glostė, maitino, kartu maudėsi ir miegojo, kol pagaliau deivė Afroditė ją pavertė tikra moterimi. Tai buvo pirmoji sekso lėlė, tenkinusi visus savo šeimininko įgeidžius, fantazijas ir svajones.

Imitavo moters kūną

Labai didžiulius išgyvenimus visais laikais patirdavo jūreiviai, kuomet neatsirasdavo arti žmogaus, su kuriuo galėtum ir seksualiai suartėti, pasijausti įdomiu, patirti dvasinę pilnatvę. Moteris laive buvo didžiausias prakeiksmas, o pajūrio miestuose laivai prisišvartuodavo vos kelioms dienoms. Tam, kad imituotų moters kūną, jūrininkai ėmė iš senų drabužių gaminti lėles, kurių paskirtis ir buvo tenkinti aistras. Į tobulą meilužę nė truputį nepanašu. Viskas gerokai pasikeitė išradus gumą, o tiksliau išsiaiškinus jos sudėtį. Tai padarė prancūzas Charles de la Condamine 1745 metais. Taip sekso lėlės po truputėlį ėmė tobulėti.

Naudojo vokiečiai

Daugelis teigia, kad už sekso lėles, kokias turime šiandien, turėtume dėkoti vokiečiams. Dar antrojo pasaulinio karo metu, vokiečiai turėjo „itin slaptą“ planą, kuriame buvo kalbama apie sekso lėlių gamybą kareiviams. Lėlės turėjo būti labai realistiškos, priminti tikrą odą ir padėti kareiviams išvengti prostitučių paslaugų. Taip 1941 metais Dresdene buvo pagaminta pirmoji tokia pasaulyje sekso lėlė. Tačiau karui įsisiautėjus Dresdenas buvo visiškai subombarduotas ir lėlės neišliko. Šiandien sekso prekės jau seniai nebestebina, jos sėkmingai yra naudojamos visame pasaulyje.

Pavargusio kaimo grimasos

Nors didžiajame mene nuogas moters kūnas buvo vaizduojamas tobulas, idealizuotas, tačiau Lietuvoje, kaimiškas aistras savo fotoobjektyvu perteikė fotografas Rimaldas Vikšraitis. Jo mūzos įkvėpėjos alkoholio liūne paskendusios moterys ir nebesuvaldantys savo kūniškų geidulių, paprasti kaimo vyrai. Kūrėjo fotografijos atitolsta nuo reportažo meno, jos modeliuoja tikrą gyvenimą, pagal kūrėjo fantaziją, kompoziciją, o kartu atskleidžia kažką ne mažiau esmingo. Jo nuotraukos dokumentuoja kaimo žmonių atvirai vaidinamas visiškos degradacijos scenas, nesivaržant atliekamus vaidmenis, kuriuose nelikę jokių žmogiškojo orumo pėdsakų. Daugelis R. Vikšraičio fotografuotų žmonių, kurie savanoriškai inscenizuoja savo pačių nuosmukio spektaklį prieš fotokamerą, atvaizdai vis dar gali šokiruoti, o kartu paskatinti nesigėdinti savo aistrų.

Priims tokį, koks esate, nepaisant fizinių trūkumų

Sekso lėlė yra vis populiarėjantis sekso žaislas pasaulyje, padedantis pažinti savo kūną, jį įaudrinti iki neapsakomo malonumo jausmo. Nuo paprastos guminės lėlės, dabar ši pramonė jau išaugo į realistinių, silikoninių sekso damų gamybą. Pašildžius ją – galima pajusti tikrą ekstazę, lyg liestum šiltą moters kūną, stebėtum jos nuogą anatomiją, jaustum ją savo glėbyje. Po kiekvieno prisilietimo, švelniai paglosčius sekso lėlės sėdmenis, galima patirti tikrą palaimą, o įsiskverbus į vidų – stipriai, ritmiškai su kiekvienu atodūsiu, judėti link finišo, kurio geidžia kiekvieno vyro siela. Naujoji Jūsų draugė taps gyvybės šaltiniu, suteiks jėgų, pasitikėjimo savimi, nuims visus slegiančius rūpesčius ir vargus. Sekso lėlė tenkins Jus, nepaisant Jūsų kūno netobulumo, išvengsite beprasmių kalbų, patyčių, ar kritiškų žvilgsnių. Jau visai nesvarbu ar jūsų daikčiukas didžiulis ar vos kelių centimetrų dydžio. Ji priims jus tokį, koks esate, norės, kad ją turėtumėte, liestumėte rankomis, lūpomis ar liežuviu. Ji tyliai vykdys visas Jūsų fantazijas, tenkins svajones. O jei dirbinys sukels fizinius pojūčius – meistrai pagaminę šias lėles, galės pretenduoti į pasaulinį talento pripažinimą. Silikono lėlės suaugusiems vyrams išorė, fizinis sudėjimas gerokai lenkia anksčiau gamintas gumines lėles, ir apsaugo nuo pažinties su tokio tipo moterimis, kurias, per savo objektyvą užfiksavo fotografas R. Vikšraitis. Jos estetiškos, švarios, be pašalinių kvapų.

Visomis pozomis

Sekso lėlė bus išskirtinė Jūsų aistrų vergė. Ji neprieštaraus, nuolankiai atliks savo vaidmenį visomis pozomis. Kartą išbandžius, nebegalėsite sustoti žaisti suaugusiųjų žaidimus. Jos apvalumai ir formos mažai kuo skiriasi nuo tikros moters, galima juos švelniai spausti savo delne, glostyti, judinti, įsiskverbti į jos vidines gelmes. Ji neprieštaraus tapti Jūsų fantazijų objektu. Jūs galėsite liesti save, būti su savimi. Niekas Jūsų nesmerks, sekso lėlei niekada neskaudės galvą, ji visada bus pasiruošusi tam, ko geidžia Jūsų širdis. Jūs žaisite tikrus suaugusiųjų žaidimus, kurių drovėtis tikrai nėra ko. Ši sekso lėlė puikiai tilps ne tik Jūsų lovoje, bet ir vonioje. Galėsite kartu maudytis, jausti, kaip vanduo teka Jūsų, o vėliau, naujosios draugės kūnu, šildo ją. Ji bus Jums artima ir miegamajame. Patepsite ją lubrikantu, kiek pašildysite ir įeisite į drėgną gražuolės vidų švelniai, subtiliai, o vėliau stipriai ir aistringai.

Išlaisvins vidinius troškimus

Sekso lėlė Amanda, Becky, Minda, Luna, Euphoria suteiks puikią galimybę išlaisvinti savo vidinius troškimus ir pripažinti save kaip vyrą. Sekso damos naudojimas padės jums įrodyti, kad tai veikia, todėl greitai nuvysite į šalį visas negatyvias mintis. Galėsite miegoti ją apsikabinę, glostyti ją. Tai gerina miego kokybę ir suteikia šilumą, pasitikėjimo jausmą. Žmonės iš prigimties yra aistringi, jiems reikia pajusti tai, ką suteikia prisilietimas prie kito kūno, žaidimas su savimi ir aukščiausios palaimos siekimas. Jausmus turi visi, ir kuomet atrodo, jog kūnas geidžia kažko, norisi apsikabinti, prisiglausti, liesti net pačias intymiausias vietas – tai yra natūralu ir labai žmogiška. Seksualinės fantazijos žmogui yra duotos, kad jis negyventų vienišas, ieškotų aistros, meilės, naujų galimybių. Galite nė neabejoti, kad intymus savęs masažas, žaidimas su sekso lėle paskatins tiek fizinį, tiek dvasinį supratingumą, atpalaiduos, nuims įtampas, nervingumą, leis patyrinėti dar neatrastus jutimus, todėl drąsiai ryžkitės šiai nuostabiai, romantiškai, bet ir žaismingai patirčiai.

 

 

Sekso lėlės gali būti pristatytos internetu. Išsamus jų aprašymas ir kainos https://seksolele.lt/ . Konfidencialumas garantuojamas.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *