NAUJIENOS

Ar sekso lėlės – robotai atkeliauja ir į Lietuvą?

Ar sekso lėlės – robotai atkeliauja ir į Lietuvą? - Sekso Lėlė

Ar sekso lėlės – robotai atkeliauja ir į Lietuvą?

 Ar esate girdėję apie sekso lėles, kurios reiškia emocijas, suteikia natūralaus sekso pojūčius, o kartais netgi palaiko pokalbį?

Jei ne, tuomet susipažinkite – tai naujausios sekso lėlės, dar vadinamos sekso robotais (angl. robot sex doll).

Ne veltui šių sekso lėlių pavadinimas kilo iš anglų kalbos – pirmieji išmaniųjų sekso lėlių modeliai buvo sukurti Amerikoje.

Viena įspūdingiausių sekso lėlių  sukurta 2018 m. ir pavadinta robot sex doll „Harmony“. Naudojantis mobiliąja programėle šios lėlės savininkai gali pasirinkti ne tik lėlės aprangą, savybes, bet net ir patinkantį balso tembrą.

Pamažu šios naujovės atkeliauja ir į Lietuvą

Tiesa, norint įsigyti vieną iš naujesnių modelių, gali tekti pasinerti į internetines paieškas. Sekso prekių internetinės parduotuvės stengiasi žengti koja kojon su naujovėmis, tad čia rasite galbūt ne pačių naujausių, bet vertų dėmesio modelių.

Prekyba sekso robotais fizinėse parduotuvėse vyksta kur kas prasčiau. Tikriausiai tai įtakoja lietuvių drovumas užsukti į sekso prekių parduotuvę, jau nekalbant apie domėjimąsi ne sekso žaisliukais, o sekso lėle – robotu. Ne veltui pokalbiai ar informacija apie sekso lėlių naujoves Lietuvoje yra retenybė, o užsienyje reklama ar viešos „robot sex doll” prezentacijos yra kone kasdienybė.

Kaip bebūtų, nors kartais ir paslapčiomis, bet lietuviai taip pat domisi šiomis naujovėmis. Sekso lėlėmis prekiaujančios internetinės parduotuvės veikia ne vienerius metus. O tai reiškia, kad jos turi savo potencialių pirkėjų ratą.

Dažniausiai sekso lėlėmis robotais domisi vieniši vyrai

Beje, šiomis lėlėmis Lietuvoje prekiaujančios internetinės parduotuvės labai vertina klientų konfidencialumą. Gavę supakuotą gražuolę ant dėžės nerasite nei sekso asociacijas keliančio parduotuvės logotipo, nei „robot sex doll” ar kitokio panašaus užrašo.

Nors išmaniųjų sekso lėlių – robotų, tokių kaip robot sex doll „Harmony“ kol kas Lietuvoje įsigyti dar nepavyks, tačiau lietuviams prieinamos seksui skirtos lėlės taip pat vertos dėmesio. Tokios lėlės gaminamos iš termoplastinio elastomero (TPE). Ši medžiaga sukuria žmogaus odos pojūtį, liečiant lėles sunku atskirti, ar tai ne tikra moters oda.

Sekso lėlių viduje montuojama metalinė konstrukcija, kurios dėka lėles galima lankstyti visomis pozomis. Tiek išore, tiek vidiniais lytiniais organais sekso lėlės atitinka moters anatomiją, tad lytinio akto metu patiriami pojūčiai praktiškai niekuo nesiskiria nuo sekso su tikra moterimi pojūčių.

Kokybiškos sekso lėlės pasižymi ir ilgaamžiškumu, jas įsigiję vyriškiai mėgautis sekso malonumais gali ne vienerius metus. Žinoma, jei sekso lėlę atitinkamai prižiūri. Dažniausiai pardavėjai pateikia rekomendacijas kas kiek laiko ir kaip reikia valyti sekso lėlę, o įsigyti tam skirtų priemonių Lietuvoje taip pat ne problema.

Daugelis žino, kad reguliarus seksas teigiamai veikia tiek fizinę, tiek psichologinę sveikatą. Taip pat ne naujiena, kad lietuviai yra viena nelaimingiausių tautų.

Netgi atlikti tyrimai rodo, kad pastaruoju metu lietuvių tarpe daugėja susirgimų depresija.

Beje, depresija dažniau serga vieniši žmonės, nei turintys antrąją pusę. Žinoma, sekso lėlės nuo šios ir panašių ligų nepagydys.

Tačiau sekso metu streso ir įtampos atsikratymas, patiriamos malonios emocijos ir organizme vykstantys hormonų pokyčiai be abejo gerina nuotaiką ir emocinę savijautą.

O tai lietuviams tik į naudą. Tad į sekso lėles tautiečiams verta pažvelgti ne tik kaip į kūniškiems malonumams tenkinti skirtus žaisliukus, bet ir kaip į bendrą savijautą gerinančias seksualias kompaniones.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.