Standartiškai guminės sekso lėlės yra masturbatoriai vyrams, turintys natūralaus dydžio kūną ir detaliai pavaizduotą veidą.

 

 

Stimuliacijai šios lėlės turi įvairias angas – burną, vaginą, analinę angą ir kitas, kartais papildomai turi vibraciją. Šios lėlės tinka ne tik smagiam pokštui bernvakariams, tačiau ir naujiems potyriams lovoje.
real doll wm doll

Sekso lėlės – tai bene populiariausia prekė, lavinanti vyrų fantaziją.

 

Jei Jums patinka moterys didelėmis krūtimis, rinkitės būtent tokio tipo lėles. Plati burna oraliniam seksui, švelnios angos vaginaliniam ir analiniam įėjimui. Sekso lėlės skirtos Jūsų poreikių tenkinimui, todėl mėgaukitės visais jų teikiamais malonumais.
 
Sekso lėles galite rinktis iš plataus asortimento
Brunetės, blondinės, jaunos, suaugę, su ar be gaktos plaukų ir kita. Taip pat galite rinktis iš skirtingų kainų, gamintojų, formų, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita. Tai įvairoviškiausias sekso žaisliukas. Sekso lėlės gali būti pagamintos iš TPE, vinilo, latekso, silikono ir kitų medžiagų. Vinilas, tai medžiaga kuri plačiausiai yra naudojama sekso industrijoje. Iš vinilo pagamintos pripučiamos lėlės yra pigiausios. Gali šiai medžiagai kilti alergijų. Iš TPE pagamintos lėlės yra daugiausiai paplitusios ir yra dažniausiai naudojamos sekso žaislų gamyboje, tačiau šiai medžiagai gali prireikti priežiūros, jeigu yra pagaminta nekokybiškai. Norint kokybiškos sekso lėlės – rinkitės iš mūsų sekso lėlių. Lateksas, tai yra netoksiška, minkšta ir maloni lietimui medžiaga. Iš šios medžiagos pagamintos lėlės atrodo natūraliau. Paprastai iš šios medžiagos gaminamos lėlės genitalijos ir didesnė kūno dalis, plaukai, akys, galva yra gaminami iš kitų medžiagų. Iš silikono pagamintos sekso lėlės yra aukštos kokybės, atrodo realistiškai. Silikonas yra neporinga medžiaga, todėl yra lengvai valoma. Lengvai sušyla iki kūno temperatūros ir nereikalauja specialaus šildymo. Tačiau iš silikono pagamintos lėlės yra žymiai sunkesnės nei bet kurios kitos.
Kaina priklauso nuo guminės sekso lėlės realistiškumo
Kuo ji bus realistiškesnė ir aukštesnė, tuo ir jos kaina bus didesnė. Daugelis lėlių turi visas reikiamas ertmes, kurios imituoja moters genitalijas ir burną. Naudojant guminę sekso lėlę neturi būti labai stipriai lankstoma, kad medžiaga nesuplyštų.
Sekso lėlės imituoja žmogų su visom jo intymiom kūno dalim, veidu, plaukais ir kita.
Sekso prekės – sekso lėlės tai žaislai ir vyrams ir moterims. Juos galima naudoti vietoje partnerio, kurio gali kartas nuo karto pritrūkti. Šios erotinės prekės, labai paprastai tvarkomos ir prižiūrimos.

Tad tikroviškos sekso lėlės yra naudojamos tam, kad galėtumėte maloniai praleisti laiką.

 

 

Lėlių sekso pozos gali būti įvairios – sėdima, stovima, klupima ir kita, priklauso nuo pasirinkto modelio.
Sekso lėles galite rinktis su visais aksesuarais ir vaginalinėmis, oralinėmis ir analinėmis angomis Jūsų patenkinimui.
Taigi sekso lėles galite kuo paprasčiausiai rinktis ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, vyksta įvairios akcijos, dėmesingas aptarnavimas, taip pat galite sužinoti, kaip veikia vienas ar kitas produktas. O bendrauti su internetinės parduotuvės konsultantais ypač patogu, nes galite nieko nesidrovėti ir tiesiog užduoti Jums rūpimus klausimus net neišėję iš namų.