Sekso lėlė yra išties smagus pirkinys sekso žaislų kategorijoje. Daugybė vyrų ir moterų panoro šį produktą išbandyti patys. Sekso lėlės yra tikroviška moters arba vyro kūno kopija pagaminta iš silikono arba TPE. Kiekvienas norintis gali užsisakyti sekso lėlę ir ją išbandyti.

Iš ko yra pagamintos sekso lėlės?

Sekso lėlės yra sukurtos naudojant tokias medžiagas kaip – silikonas, TPE, metalas, plienas, plastikas ir elektronika.

Silikonas ir TPE yra naudojami gaminant sekso lėlės odą. Šios medžiagos išsiskiria tuo, kad yra ypatingai panašios į žmogaus odą ir sukelia tikroviškesnius pojučius. 

Metalas ir plienas yra naudojamas lėlės skeletui, tam kad palaikytų formą. Šis skeletas dažniausiai turi visas žmogui būdingas sanarių fukncijas tokias kaip alkūnes, juosmuo, keliai ir t.t. Šis korpusas gali lankstytis į įvairias puses ir atlaikyti silikono ir TPE svorį.

Plastikas yra naudojamas nagams ir akims. Kokybiškos sekso lėlės turi tikroviškas akis, kurios yra pagaminamos iš plastiko. Kiekviena lėlė turi turėti pastikinius pirštų nagus, kurie dažnu atvėju yra nudžayti įvariomis spalvomis.

Lėlės gali turėti vidinę šildimo sistemą, bei garsiakalbį su aimanavimo funkcija.

Mes nerekomenduojame vidinės šildimo sistemos lėlėms, kurių kainą yra iki 2000 eur. Tokios lėlės dažniausiai turi vidutinės kokybės šildimo sistemą, kuri gali potencialiai sugadinti jūsų pirkinį. Šildant sekso lėlę negalima jos palikti be priežiūros. Norint pajausti „šiltą“ maloumą rekomenduojame naudoti šildantį lubrikantą. Toks būdas yra pats saugiausias šiuo atvėju. Taip pat, galite naudoti mini šildytuvą, tačiau irgi – naudodami nepalikite be priežiūros.

Sekso lėlės dalys

Sekso lėlės dažniausiai susidaro iš 3-ijų dalių:

Kūnas, galva ir perukas.

Lėlės galvą galite lengvai uždėti ant lėlės kūno prisukdami ją prie specialios dalies. Dažniausiai yra naudojamas perukas, kuris suteikia lėlės išvaizdą. Šie perukai yra standartiniai ir juos galima keisti norint suteikti kitą sekso lėlės išvaizdą. 

Įprastai sekso lėlės yra gaminamos atkuriant visą vyro arba moters kūną : Galva, pečiai, rankos, krūtinė, pilvas, kojos ir lytinis organas. Tačiau galite įsigyti ir atskiras dalis kaip kojas ar krūtinę.

Sekso lėlės naudojimas

Atsiėmus savo sekso lėlę rekomenduojame nepulti jos traukti iš pakuotės.

Įsitikinkite, kad sekso lėlė buvo pristatyta saugiai ir yra nesugadinta. Šio produkto svoris dažnu atvėju tampa tikru iššūkiu norint jį pristatyti sveiką.

Saugokite nugarą keldami lėlę iš pakuotės. Lėlės vidutiniškai sveria 30 kg.

Pastatę lelę į norimą poziciją, galite uždėti galvą ir kitas dalis, jeigų reikalinga.

Atlikus šiuos lengvus žinksnelius, galite laisvai naudotis savo sekso lėle.

Kaip išsirinkti sekso lėlę?

Pagrindinis faktorius, pagal kurį žmonės renkasi sekso lėlę sau yra išvaizda.

Sekso lėlės turi daugybę veido ir figūros pasirinkimų.

Veido išvaizdą gali įtakoti odos spalva, akių spalva, plaukų stilius ir veido forma.

Lėlės kūnas yra pasirenkamas pagal ūgį, svorį, krutinės bei sėdmenų dydį ir odos spalvą. 

Galite pastebėti, kad yra prekiaujama lėlėmis, kurių daugumos išvaizdos dalių negalima keisti. Taip yra todėl, kad šios lėlės jau yra paruoštos siuntimui ir yra paskirstimo sandėlyje. Taip daroma todėl, kad 99% sekso lėlių yra gaminamos Kinijoje ir tam, kad Europos klientai galėtų lėlę įsigyti be didelių muito mokęsčių, pardavėjai, jas pristato į Europos sandėlius. Tai įtakoja ir greitą pristatymą. 

Norint susikurti savo lėlę, pasirenkant odos spalvą, figūros tipą ir t.t. jūs visada galite susisiekti su jums patikusiu pardavėjų ir juo aptarti norimas užsąkymo sąlgyas. Toks užsakymas gali pareikalauti ilgesnio pristatymo laiko, kadangi prekė privalės būti pagaminta ir pristatyta tiesiai iš gamintojo. Tai gali užtrukti apie 30 dienų.

Renkantis sekso lėlę yra labai svarbu atsižvelgti į kainą. 

Kaina yra skaičiuojama pagal lėlės medžiagą, išmatavimus ir kokybę. 

Kaip ir minėjome ankščiau, sekso lėlės gali būti pagamintos iš silikono ir TPE.

Kokybiškiausias silikoninių ir TPE sekso lėlių gamintojas yra IronTech Doll.

Kiekvienas prekeivis turi sudaryti sutartį su gamintoju ir pardavinėti prekes už rekomenduojama kainą.

Jeigu renkatės lėlę pagamintą iš TPE – logiškiausia kaina būtų nuo 800 eur.

Silikoninės lėlės kaina prasideda nuo 1300 eur. 

Jeigu matote prekes, kurių kainos yra žemesnės – galimai prekės yra žemos kokybės ir subyrės po kelių mėnesių. Yra daugybė gamintojų, kurie gamina mažesnės kokybės lėles ir jas parduoda per AliExpress, Alibaba. 

 

Rinkoje yra daugybė pardavėjų, kurie tvirtina, kad už nedidelę kainą siūlo geriausią kokybę. Tačiau daugeliu atvėju tai nėra tiesa, ir tai galima pasakyti atidžiai apžiūrėjus jų gaminį, nes dažnai jame trūksta detalių ir produkto kaina atrodo per daug gera, kad būtų tiesa.