NAUJIENOS

Masturbatorius vyrams

Masturbatorius vyrams - Sekso Lėlė

Masturbatorius vyrams

Seksualinei energijai išlieti skirtos prekės yra vienos populiariausių šioje srityje. Vieniši vyrai ir moterys fizinėse ir internetinėse parduotuvėse vis dažniau dairosi savęs patenkinimo priemonių. O kaip gi kitaip, neturint antros pusės pajusti pilnavertį seksualinį gyvenimą. Moterims čia skirti vibratoriai, o vyrams – masturbatoriai. Ir nors pastarieji jau nebe naujovė Lietuvoje, tačiau informacijos apie juos kur kas mažiau nei apie moterims skirtus žaisliukus. Pabandykime ištaisyti šią klaidą.

Kas yra masturbatorius?

Masturbatorius – tai vyrų masturbacijai skirta priemonė. Priklausomai nuo modelio, masturbatorius gali būti skirtas vaginalinio, oralinio ar analinio sekso pojūčiams sukelti. Taip pat galima įsigyti ir kelias funkcijas atliekančių masturbatorių, su kuriais patiriami skirtingo sekso malonumai.

Kaip atrodo masturbatorius?

Dažniausiai masturbatoriai gaminami moters lytinių organų (vaginaliniams seksui), burnos (oraliniam seksui) arba sėdmenų (analiniam seksui) išvaizdos. Taip pat galima rasti ir neutralios išvaizdos ir diskretiškų, pavyzdžiui, atrodančių kaip prožektorius, masturbatorių. Kalbant apie dydį, masturbatoriai nėra dideli. Dažniausiai jie būna iki 35 cm ilgio ir iki 10 cm skersmens. Norintys išbandyti masturbatorių pirmą kartą dažnai renkasi ekonomišką variantą – kišeniniais  vadinamus masturbatorius. Dažniausiai  tai būna nedideli kiaušinio ar kitos formos masturbatoriai, telpantys delne. Ir nors jie nepasižymi erotine išvaizda ar lytinių organų imitacija, tačiau puikiai tinka norint pirmą kartą pajusti masturbatoriaus suteikiamus pojūčius.

Iš ko gaminami masturbatoriai?

Dažniausiai masturbatoriai gaminami iš termoplastinės gumos (TPR). Iš šios medžiagos pagamintas masturbatorius bus lankstus, tamprus ir prisitaikantis prie bet kokio dydžio vyro lytinio organo. Taip pat galima rasti iš latekso, silikono ar PVC pagamintų masturbatorių. Bet kuriuo atveju gamintojai visuomet stengiasi atrasti tokį medžiagų derinį, kuris leistų nevaržomai pasitenkinti visiems vyrams.

Kokių rūšių būna masturbatoriai?

Pirmiausia, masturbatorius gali būti be vibracijos ir su vibracija. Paprastai naudojant masturbatorius su vibracijas patiriamas didesnis malonumas ir stipresnė ejakuliacija. Šios rūšies masturbatoriai veikia su maitinimo elementais arba yra pakraunami. Naujesnių modelių masturbatoriai su vibracija turi ir papildomų funkcijų, kurios gali suteikti dar didesnį pasitenkinimą. Tam skirti ne tik skirtingo intensyvumo vibracijos režimai, bet ir tokios savybės kaip masturbatoriaus vidaus temperatūros reguliavimas, viduje esantys stimuliatoriai ar varpos galvutės stimuliavimo funkcijos.

Rekomendacijos ir priežiūra

Visų rūšių masturbatorius rekomenduojama naudoti su lubrikantu. Tuomet ne tik pajusite intensyvesnį malonumą, bet ir masturbatorius jums tarnaus žymiai ilgiau. Taip pat reikia nepamiršti, kad masturbatoriai turi būti valomi. Valymo dažnumo ir kitas rekomendacijas paprastai pateikia pardavėjas arba gamintojas. 

Kaip išsirinkti?

Renkantis masturbatorių pirmiausia pagalvokite kokio sekso (vaginalinio, oralinio ar analinio) pojūčius su šiuo žaisliuku norėsite išbandyti. Jei pirmą kartą norite išbandyti paprasčiausią variantą, galite pagalvoti apie jau minėtą kišeninį masturbatorių. Na, o jei ieškote aštrių pojūčių, jums labiau tiks masturbatorius su vibracija ir kitomis funkcijomis.

Masturbatoriaus kaina

Kalbant apie kainą, ekonomiškiausiu variantu galima vadinti kišeninį masturbatorių, kurį kainuos vos nuo 15 eur. Na, o kitu atveju, vertinantys kokybę ir seksualinių pojūčių įvairovę, masturbatorių su vibracija ir įvairiomis stimuliacijomis dažniausiai įsigyja už prieinamą 50 – 70 eur sumą.

Tuo tarpu už kokybiškus masturbatorių rinkinius vyrai negaili sumokėti ir virš 100 eur. Tačiau toks masturbatorius tarnauja ne vienerius metus, o ir jo suteikiamas malonumas juk nematuojamas pinigais…

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *