Galbūt niekada net nepagalvojote, kad seksas gali turėti įtakos jūsų kasdienei nuotaikai, bendrai emocinei bei fizinei sveikatai. Užklupus negatyvioms mintims, blogai nuotaikai ar nusivylimui, turbūt dažnai net nesusimąstote kokia yra tokios būsenos priežastis. Seksas ir depresija gali būti susiję daug labiau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Apie intymių santykių svarbą emocinei sveikatai kalbama itin retai, tačiau reguliarus ir kokybiškas seksas gali padėti palengvinti depresijos simptomus, sumažinti nerimą, pagerinti nuotaiką ir fizinę sveikatą. Bet apie viską nuo pradžių.

sekso lele antidepresantai masturbatorius sekso robotas

Depresija jūsų gyvenime gali atsirasti net ir pačiu netikėčiausiu metu. Sergant depresija kenčia gyvenimo kokybė, žmogus praranda pasitikėjimą savimi, tampa irzlus, liūdnas, jaučiasi nevertinamas ir nelaimingas. Dažnai depresijos simptomus bandoma palengvinti vartojant įvairius antidepresantus. Tačiau yra ir daugybė kitų būdų galinčių padėti įveikti šią nemalonią ligą. Ne paslaptis, kad vyrai apie savo vidinius išgyvenimus nėra linkę kalbėti taip atvirai kaip moterys ir pirmiausia patys bando ieškoti sprendimo kaip pagerinti savo savijautą.

Kalbant apie vyro emocinę būseną, svarbu vaidmenį čia atlieka vyro seksualinis gyvenimas. Ar jūs reguliariai užsiimate seksu, patenkinate savo poreikius ir išpildote slapčiausias seksualines fantazijas? Deja, bet dažnai gyvenimo partnerės ne visada sutinka išbandyti naujoves lovoje, dažnai moteris seksu nori užsiimti daug rečiau nei to nori vyras. O jei nuolatinės gyvenimo partnerės neturite, tuomet reguliariu ir kokybišku seksu užsiimti dar sudėtingiau. Nepasitikėjimas savimi, bloga nuotaika ir irzlumas gali būti tiesiogiai susijęs su nepatenkintais jūsų seksualiniais poreikiais. Taigi kaip gi tuos seksualius poreikius patenkinti? Sekso lėlė gali jums padėti! Štai ką turėtumėt žinoti apie seksą, depresiją ir tai kokia naudinga sekso lėlė gali būti jums:

  • Daugiau sekso – mažiau streso! 

Seksas sumažina depresijos ir nerimo simptomus. Lytinių santykių metu išsiskiria dopaminas ir serotoninas. Abu šie hormonai atsakingi už malonumą ir gerą nuotaiką. Prie blogos nuotaikos atsiradimo gali prisidėti ir sumažėjęs testosterono kiekis vyro organizme. Seksologas ir psichoterapeutas Vitalijus Žukas teigia, kad dėl sumažėjusio testosterono gali atsirasti polinkis į depresiją, šio  hormono pokyčiai gali įtakoti nuotaikos svyravimus. Koks geriausias būdas natūraliai padidinti testosterono kiekį? Atsakymas paprastas – seksas! Sekso lėlė bus pasiruošusi mylėtis tada, kada jūs norite. Seksas ryte ar viduryje nakties – su sekso lėle malonius patyrius patirti galėsite bet kada. Ji minkšta, maloni liesti, idealiai perteikia tikros moters kūno formas. Lėlė sukurta apgalvojant viską iki pačių mažiausių smulkmenų, visos angos pagamintos taip, kad lengvai galėtumėt pildyti savo fantazijas ir patirtį didžiausią malonumą.

  • Atitrūkimas nuo kasdienių rūpesčių.

Ar pastebėjote, kad užsiimant seksu apie nieką negalvojate ir tik mėgaujatės intymiu procesu?  Tikrai taip, seksas yra puiki priemonė atitrūkti nuo rūpesčių ir laikinai pabėgti nuo kasdienio gyvenimo problemų. Seksualiniams žaidimams skirtą lėlę galite išsirinkti pagal savo skonį – vienos jų turi didžiules krūtis, kitos labai lieknos, dar kitos egzotiškų kūno formų, bet visos jos nepaprastos ir pasiruošusios suteikti jums didžiausią pasitenkinimą seksu. Jūs ne tik turėsit galimybę užsiimti intymiais žaidimais tada, kada norite, bet tai galėsite daryti su jūsų svajonių moters išvaizdos lėle. 

  • Fizinė sveikata. 

Lytinių santykių metu dirba daugybė kūno raumenų, gerinama kraujotaka ir širdies veikla, taigi seksas – puiki treniruotė. Užsiimti seksu su lėle galit net ir kasdien, tai taps neįtikėtinai malonia kasdienė mankšta! Su lėle patenkinsit savo seksualinius poreikius, jausitės laimingesnis, energingesnis ir labiau pasitikintis savimi. 

  • Geresnis miegas. 

Seksas prieš miegą jus atpalaiduos ir miegas bus daug ramesnis ir gilesnis. Sekso lėlė idealiai primena tikrą moterį, taigi net naktį jūs maloniai galėsit prie jos prisiliesti. Lėlė sukurta atkartojant tikros moters kūno formas iki pačių mažiausių smulkmenų, būtent todėl lėlę malonu glamonėti ir atrodo lyg liestumėt tikrą moterį.

  • Laisvė fantazijai.

Kiekvienas vyras turi slaptų seksualinių fantazijų, su sekso lėle jūs turėsit visišką laisvę, ją galit aprengti kokiais tik norite drabužiais, galit parinkti jums patinkančius apatinius ar seksualius naktinukus. Taip pat su šia lėle atsiveria dar neišbandytos galimybės – visiška laisvė įvairiausioms pozoms. Su sekso lėle jūs tikrai atrasite kelią į naujus potyrius, galėsit užsiimti tiek analiniu, tiek vaginaliu ir net oraliniu seksu. 

  • Visiškai saugu.

Tikroviškai atrodančios meilės lėlės neplatina jokių ligų. Jos gaminamos apgalvojant visas smulkmenas, todėl nėra jokių aštrių ar pavojingų detalių. Gamybai naudojamos tik saugios medžiagos, taigi potyriais galėsite mėgautis dėl nieko nesijaudindami. Svarbu tik nepažeisti lėlės kūno su aštriu daiktu ir reguliariai valyti lėlę, kad ji būtų švari ir visuomet pasiruošusi patenkinti jus. Šios lėlės idealiai atkartoja žmogus odos tekstūrą, todėl prisilietimai bus ne tik malonūs, bet ir nedirgins jūsų odos. 

Grįžtant prie sekso naudos depresijos simptomų mažinimui, verta paminėti, kad antidepresantų vartojimas kai kuriais atvejai gali susilpninti lytinį potraukį, o tai dar labiau gali pakirsti vyro pasitikėjimą savimi. Todėl jei manote, kad jūsų blogai nuotaikai įtakos gali turėti nepatenkinti seksualiniai poreikiai, pirmiausia rekomenduojame išbandyti draugystę su sekso lėle. Jei neturit merginos, esat drovus, nesiryžtat partnerei papasakoti apie seksualines svajones, o galbūt jūsų žmona nesutinka išpildyti jūsų norų lovoje ar dažnai atsisako mylėtis – ši lėlė skirta būtent jums. Ji tinkama visiems vyrams! Su sekso lėle nereikia megzti naujų santykių, nereikia nerimauti ką apie jus pagalvos moteris, su lėle nevaržomai galit užsiimti tokiu seksu, kokį mėgstate, ji niekada jūsų nesukritikuos ir neatstums. Sekso lėlė niekada neatsakys NE, o atvirkščiai – patenkins visus jūsų poreikius. Kolorado Boulderio universitete buvo atliktas tyrimas, kurio metu siekta nustatyti kokią įtaką laimei daro seksas. Atlikus šį tyrimą paaiškėjo, kad tie tyrimo dalyviai, kurie seksu mėgaujasi bent 2-3 kartus per savaitę yra 55 proc. laimingesni už tuos, kurie lytinių santykių neturėjo jau net 12 mėnesių. Reguliarūs santykiai jus atpalaiduos, pagerins nuotaiką ir grąžins pasitikėjimą savimi bei gyvenimo džiaugsmą! 

Ar tokia lėlė gali atstoti tikrą moterį? Tikrai ne, sekso lėlė niekada nebus tikra moteris, ji nekalba ir nejuda, nerodo jokių emocijų. Tačiau su sekso lėle galit mėgautis taip pat puikiu seksu kaip ir su tikra moterimi, tereikia šiek tiek fantazijos. Lėlė niekada nepavargsta, jai niekada neskauda galvos, ji niekada jūsų neatstums, todėl seksu galit užsiimti kada norite, kiek norite ir kur norite. Susikurkite tokią aplinką, kokia patinka jums, jei mėgstat romantiką – uždekit keletą žvakių, įsijunkit mėgstamą muziką. Dar intensyvesniems potyriams galit pažiūrėti erotinį filmą, naudoti įvairius sekso žaislus ar lubrikantus. 

Mūsų šalyje kiek neįprasta seksu užsiimti su seksualiniams poreikiams tenkinti skirtomis lėlėmis, daugelis žmonių vis dar mano, kad kokybiškam seksui būtinas emocinis ryšys. Tačiau visuomenė tampa vis atviresnė naujovėms ir vis daugiau vyrų išdrįsta tenkinti savo seksualinius poreikius su tikroviškai atrodančiomis lėlėmis. Juk fizinių poreikių patenkinimas yra labai svarbus jūsų savijautai, reguliarus ir kokybiškas seksas gali padėti pagerinti jūsų emocinę ir fizinę sveikatą. Jūs turėsit geriausią galimybę atsipalaiduoti ir sumažinti nerimą. Nesijaudinkite dėl visuomenės nuomonės, jūs tikrai nesulauksite „kreivų“ žvilgsnių iš aplinkinių, nes mes užtikriname visišką klientų konfidencialumą, o lėlę jūs gausite supakuotą taip, kad niekas net neįtars kas yra pakuotės viduje. Taigi išsirinkite jums labiausiai patinkančią sekso lėlę ir pasinerkite į dar neatrastus, nuostabius ir naujus seksualinius potyrius!