NAUJIENOS, Suaugusiems

Pažintys vyrams

pažintys vyrams suagusiems

Jeigu dabar tektų spėti, kas skaito šį straipsnį, tai tikriausiai būtų galima atsakyti – moterys. Ar mes teisūs? Tikriausiai taip. Jeigu čia jau apsilankėte, tai tikriausiai Jums yra įdomu kokios gi tos pažintys vyrams ir kas jiems yra aktualu. Aišku, kad laisvalaikiu su draugėmis pasidalinate savomis įžvalgomis apie savo ir jų santykius, tačiau kaip su priešinga lytimi, beveik visada lieka neaišku. Todėl šiandien Jus šiek tiek apšviesime ir atskleisime šiek tiek detalių apie vyrų bendravimą su moterimis. Kodėl tai yra svarbu? Žinoma, kad pirmiausia, tik iš smalsumo, tačiau bandysime padėti susidaryti įspūdį apie jų gyvenimą ir kaip viskas atrodo iš kitos širmos pusės tam, kad suprastumėte apie ką jie kalba, kai negirdite ir apskritai, ką jie vengia pasakyti. Tai taip pat padės pagerinti savo pačių galimybes, kai bandysite su jais bendrauti.

Pažintys internetu

Tikriausiai daugeliui iš Jūsų internetinės pažintys gali tapti tikru galvos skausmu, nes nuo kiekvieną dieną gaunamų žinučių kiekio tiesiog skauda galvą. Ir čia nekalbame apie tas, kurias perskaitote ir atsakote, o apskritai visą gautą jų kiekį, jų srautą. Pažintys vyrams yra labiau panašios į futbolo varžybas, nes jeigu jie gauna bent kelias naujas žinutes per savaitę, tai jau jie turi kuo džiaugtis, nes ji buvo visai nebloga. Ir čia nėra svarbu, ar jis yra išvaizdus, ar ne, nes situacija abejais atvejais dažniausiai yra vienoda. Akivaizdu, kad moterys beveik niekada nežengia pirmojo žingsnio ir tik atsako į vyrų metamus signalus. Taigi jeigu norite palikti neišdildomą įspūdį, tai parašykite jam pirma, o atsakas gali net nustebinti. Jam net akys ant kaktos iššoks ir jis tik labiau norės su Jumis bendrauti.

Bendravimas su moterimis

Daugumai moterų pirmosios žinutės pasirodo banalios, nuvalkiotos, kuriose iš karto užsimenama apie norimą tikslą. Žodžiu, trūksta originalumo. Tuo tarpu, vyrams vėl šiek tiek kitaip, kaip ir minėjome, jos nebūna tokios dažnos, tačiau jų kokybė yra ženkliai aukštesnė. Dažniausiai jos ateina iš savimi pasitikinčių moterų, kurios nepagaili laiko parašyti kokybiškai pirmajai žinutei. Tai yra malonus skirtumas, dėl kurio jūs tikriausiai jau dabar galite pavydėti. Nepaisant lyties, kokybė visada ima viršų kiekybės atžvilgiu.

Pasitikėjimas

Tarkime, kad esate patraukli moteris, kuri žino, ko nori, tai tikriausiai atsakymus gaunate praktiškai visą laiką. Tuo tarpu, jeigu esate išvaizdus vyras, kuriam gyvenime sekasi visai neblogai, atsakymų praktiškai negaunate net ir pačiose populiariausiose pažinčių svetainėse. Tikriausiai taip yra dėl to, kad priešingos lyties atstovės yra užverstos pranešimais ir joms reikia laiko viskam peržiūrėti ir viskam atsakyti. Ir vis tiek, vyrams yra atsakoma ženkliai rečiau. Paprastai tai užtrunka keletą dienų, o kai kuriais atvejais ir keletą savaičių. Akivaizdu, kad taip yra dėl to, jog visi tikisi pastarųjų iniciatyvos bei lyderystės bendravime. Dėl šios priežasties dauguma iš jų išsiunčia ženkliai daugiau užklausų bei žinučių, nei moterys. Panašiai yra ir realiame gyvenime, ne tik internetinėje erdvėje, nes beveik visada iš jų to yra tikimasi. 

Pažintys moterims

Ką tai reiškia Jums pačiai? Na pradžiai, negalvokite, kad jeigu vaikinas greitai atsako į Jūsų žinutę labai greitai, jis yra beviltiškas ar nerimtas. Dažniausiai jų pašto dėžutėje ar kitoje susirašinėjimo platformoje nėra tiek daug „veiksmo“ kaip pas jus pačią, o atsakomojo ryšio dar mažiau. Todėl greitas atsakymas ne visada turi būti priimtas nerimtai ir tikrai neturi atrodyti keistai. Aišku, kad išimčių visada būna, tačiau jau jums pačioms reikia mokėti atsifiltruoti vertą dėmesio vaikiną ir tą, kuris labiau tiktų tik vienos nakties nuotykiui. 

Trumpai tariant, pažintys vyrams ir moterims yra labai skirtinga patirtis. Vaikinai dažniausiai sulaukia mažiau dėmesio iš merginų ir čia yra natūralu, tačiau tuo pačiu jiems tenka rečiau susidurti su įvairiomis padugnėmis, nei merginoms. Taigi jeigu norite užklupti jį netikėtai, tai pirma parašykite jam žinutę ir jos kūrimui nepagailėkite laiko, nes jų efektyvumas bei atsakymas gali maloniai nustebinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *