Ypatingą dėmesį skiriame jūsų privatumo ir saugumo užtikrinimui. Jokiomis aplinkybėmis neviešiname informacijos apie jūsų įsigytas prekes, asmeninių duomenų niekada neperduodame trečiosioms šalims. Rūpinamės jūsų konfidencialumu ne tik įstatymų numatyta tvarka, bet ir papildomais būdais.

Neutrali pakuotė

Mums rūpi jūsų konfidencialumas, todėl visas prekes pristatome neutralioje pakuotėje, ant kurios nėra parduotuvės logotipo, pavadinimo ar kitų užrašų. Niekas, pamatęs siuntinį, neįtars, kas slypi jo viduje, todėl prekių pristatymo vieta pasirinkti galite net darbovietę.

 

Svetainės saugumas

seksolele.lt internetinėje svetainėje įdiegtas SSL sertifikatas, kuris užtikrina, kad jūsų asmeniniai duomenys, įvesti mūsų internetinėje parduotuvėje, yra visiškai saugūs. Nuolat prižiūrime puslapį ir atliekame jo diagnostiką, tad galime užtikrinti, kad jūsų apsilankymas seksolele.lt yra visiškai saugus ir patikimas. Jei pasirinksite apsipirkimą be registracijos, po prekių pristatymo jūsų duomenys iš mūsų sistemos bus ištrinti automatiškai.

 

Apmokėjimo konfidencialumas

Apmokėjimo sąskaitose nenurodome, kokios prekės buvo pirktos.

 

Klientų patenkinimas mums yra labai svarbus. Jei kilo klausimų susisiekite su mumis ir mes pasistengsime jums atsakyti kuo skubiau!