NAUJIENOS

Prostitucija

Prostitucija - Sekso Lėlė
Vyriausybė teigia, kad prostitucija apima ne tik savo kūno pardavinėjimą viešumoje, bet ir išnaudojimą internete. Tarp moterų tame tarpe populiaru turėti turtingų vyrų palydą, dar kitaip vadinamą eskortu. Kiekvienais metais yra nubaudžiama daugiau nei šimtas prostitucijoje išnaudojamų moterų, tačiau pačių sekso pirkėjų – daugiau nei dvigumai mažiau. Tyrėjai teigia, kad problema nėra sprendžiama, o atlaidus požiūris į sekso pirkėjus ir prostitučių persekiojimas gali paversti Lietuvą puikia vieta sekso pirkėjams.
Merginų pasąmoningas nuslydimas ne ta kryptimi

Šiame amžiuje kiekviena jauna panelė turi visapusiškas galimybes viešintis internete, kaip pavizdį pateikiame socialinį tinklą Instagram’ą. Instagram’as demoralizuoja daugumą žmonių. Kalbant apie merginas, jos mato savo bendraamžes važinėjančias aukštos klasės automobiliais, gyvenančias arba dažnai leidžiančias laiką prašmatniuose apartamentuose, nors, iš esmės, negali įvardyti jų turimo pinigų šaltinio. Blogiausia tai, kad prostitucijos forma kuo toliau, tuo labiau pristatoma kaip verslas.

Prostitucijos pažabojimas

2018 m. vasario mėn. socialdemokratų susirinkime buvo teigta, kad dabartinė prostitucijos pažabojimo sistema nėra efektyvi. Yra manoma, kad vienintelis variantas būtinyai atsižvelgti į kitų valstybių praktiką bei imtis kitokių veiksmų. Nesvarbu ar asmuo sutinka pardavinėti savo kūną, ar ne. Tai visais atvejais traktuojama kaip seksualinis išnaudojimas. Dažnas atvejis, kad panelė, augdama aplinkoje, kurioje dažnai patiriamas smurtas ir išnaudojimas, paprasčiausiai bando ieškoti pagalbos už namų ribų. Toks atvejis yra gana dažnas, kada panelė pakliūna į savęs pardavinėjimo pinkles. Bet kokiu atveju reikia šviesti visuomenę. Būtina suvokti, jog tai nėra darbas. Prostitucija moteris objektizuoja. Tai yra smurto prieš žmones forma. Anot seimo narių, paprastai prekybos žmonėmis problemos sprendžiamos dviem būdais: prostitucijos legalizavimu arba seksualinių paslaugų paklausos mažinimu. Prostitucijos paklausą, anot daugumos, gali išspręsti tik pastarasis variantas. Tačiau dauguma seimūnų buvo pasipiktine šiuo teiginiu, anot jų, valstybės, kurios manė, kad legalizavus prostituciją problemas išsispręs, smarkiai klydo. Prostitucija negali būti traktuojama kaip darbas, nes tai žaloja moteris. Nejaugi būtų normalu jei į intymiausio kontakto turėjimą su svetimu žmogumi žvelgtume kaip į drabužių siuvimą ar bet kokį kitą darbą? Kaip žmonės gali tai vadinti darbu, jei bet kuriame viešnamyje vyrams yra siūlomas meniu, kuriame nurodyti veiksmai prilyginami kankinimui?

Sekso pirkėjų nebaudžia

Labai keista yra tai, kad pagal dabartinį administracinių pažeidimų kodekso straipsnį, savo kūną pardavinėjančios moterys yra baudžiamos, tačiau sekso pirkėjams atitinkama atsakomybė taikoma kur kas švelnesnė. Vykdant baudžiamuosius reidus, juose pagautos moterys, kaip teigia policija, iškart bando susitarti bei pripažįsta pardavinėjusios save. Tačiau sekso pirkėjai nėra matomi portaluose, nei filmuojamoje medžiagoje. Prostitucijai suvaldyti dabartinių teisinių priemonių nepakanka. Baudžiamosiose bylose prekybos žmonėmis aukos pripažįstamos nukentėjusiomis, tačiau teismo procesai visada būna sustabdyti,  esą teisiamos prostitutės nenustoja dirbusios. Dažnas atvejis, kad pagautų prostitučių būna nebeįmanoma prisišaukti į teismą, kadangi jos išvyksta į užsienį tęsti savo darbo. Šiai dienai numatoma, kad daugiausia prostitučių vyksta į Vokietiją, kadangi ten, kaip lietuvėm yra suteiktos geriausios sąlygos save pardavinėti.

Socialinės paslaugos

Dauguma seimo narių tikino, kad sprendžiant prostitucijos problemą vien visuomenės švietimo nepakanka – būtinos ir socialinės paslaugos. Kitais žodžiais tariant, kaip ir su antialkoholizmo programomis, lygiai taip pat bus sukurtos programos išėjimo iš prostitucijos. Iš šono pažiūrėjus dauguma nesupranta kaip apskritai galima pardavinėti savo kūną, tačiau daug kas nežino ką reiškia greiti bei lengvi pinigai ir kokią priklausomybę tai gali sukelti.

Siūlymai bausti pirkėjus

Švedija pirmoji pasaulyje įtvirtino baudžiamąją atsakomybę ne už sekso paslaugų pardavimą, bet už jų pirkimą. Lietuvos seimo vyriausybė teigia, jog tai vienintelis būdas, galintis sustabdyti prostitucijos plitimą. Nors teisėsaugos institucijos tikina neturinčios galių bausti sekso pirkėjus, seimūnai teigia, jog perkantieji sekso paslaugas privalo atsakyti už savo veiksmus, kadangi jie teoriškai pasityčioja iš moters egzistencijos. Kalbant iš psichologinės pusės, vyrams, kuriems per daug sunku save tvardyti lytinių santykių atžvilgiu, visada yra išeitis be moterų išnaudojimo bei masturbacijos. Jeigu vyrui nepavyksta susirasti tinkamos moters, kuri jį galėtų patenkinti visais jo nežemiškais lūkesčiais, tam pagal naujausias technologijas yra sukurtos termoplastinio elastomero sekso lėlės, kurios visiškai pilnai atspindi tikrą moterį bei šiuo atveju, vyras su ja gali elgtis kaip tik tai nori, nepažeidžiant moters orumo.

 

 

 

 

 

 

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.