Nors kiek besidomintiems sekso prekių industrija, sekso lėlės yra nebe naujiena. Lietuvoje jau galima įsigyti ne tik pripučiamas, bet ir tikroviškas sekso lėles. Mes siūlome platų pasirinkimą ir galimybes išsirinkti ne tik norimos išvaizdos, bet ir fizinių savybių lėlę. Viskas vardan to, kad naudotojai būtų 100 % patenkinti.

Tačiau nors ir sekso lėlių paklausa ir populiarumas didėja, vis dėlto vis dar pasitaiko skeptiškų nuomonių šia tema. Dažniausiai tokią poziciją suformuoja požiūris į sekso lėles psichologiniu atžvilgiu.

Kai kuriems žmonėms (ypač moterims) sekso lėlė kelia neetiškas asociacijas, ir neretai galvojama, kad seksas su netikra moterimi gali pakenkti vyro psichologinei būsenai.

Kaip gi yra iš tiesų?

Panagrinėkime šį klausimą.

Seksas be emocinio ryšio


To, kad dažniausiai tarp sekso partnerių yra emocinis ryšys nepaneigs niekas.

Ypač tai aktualu vertinantiems ilgalaikius lytinius santykius. Ne paslaptis, kad šiam ryšiui didesnę reikšmę teikia moterys. Tačiau net ir jų tarpe ne taip ir retai pasitaiko nuomonės, kad emocinis ryšys nėra geram seksui būtina sąlyga.

Šios nuomonės šalininkai didesnę reikšmę teikia ne emociniams, o fiziniam potyriams. Tuo labiau, kai fiziniai pokyčiai lytinių santykių metu yra netgi moksliškai įrodyti. Pritariantiems šiai nuomonei, sekso lėlė yra geras būdas mėgautis visais sekso malonumais. Psichologiniu požiūriu, vyrui, kuriam nėra svarbus emocinis ryšys su partnere, sekso lėlė be abejo teikia naudos.


Seksas be tabu


Dažna tarp seksualinių partnerių iškylanti problema yra nepilnavertis pasitenkinimas sekso metu. Dažniausiai taip atsitinka dėl dviejų priežasčių.

Kartais žmonės nenori ar negali atskleisti erotinių fantazijų savo partneriui. Tuomet norai telieka neįgyvendintomis svajonėmis, kurios ilgainiui sukelia nepilnaverčio pasitenkinimo jausmą.

Kitu atveju, net ir atskleisti seksualiniai pageidavimai kitam partneriui gali būti nepriimtini. Tuomet neišpildytų seksualinių fantazijų turinti pusė lieka „nuskriausta“. Tokiose gyvenimiškose situacijose sekso lėlė yra išties geras ir psichologinę naudą suteikiantis pasirinkimas.

Šioms gražuolėms nereikia aiškinti savo seksualinių pageidavimų, taikytis prie jų nuomonės ar sukti galvą ar joms tai bus priimtina. Vyrui sekso lėlė gali suteikti visišką pasitenkinimą negalvojant apie partnerę. Tokia laisvė ir ribos, kurias nustato tik pats vyras, dažniausiai yra priežastis, dėl kurios pasirenkama sekso lėlė, o ne tikra moteris.

Seksas be prisitaikymo


Daugeliui pažįstama situacija, kai vyras kone dega nuo geismo, o partnerei tuo metu skauda galvą ar ji yra tiesiog yra per daug pavargusi. Jei tokios situacijos poroje kartojasi nuolat, ilgainiui tai ne tik kenkia seksualiniam pasitenkinimui, bet ir psichologinei būsenai.

Beje, ne taip ir retai su seksualiniais santykiais susiję nesutarimai tampa ir porų išsiskyrimo priežastimi. Šiuo atžvilgiu sekso lėlė taip pat turi privalumų. Ji niekuomet nepasakys „ne“, su ja neteks spręsti ginčų ir vyrui niekuomet nereikės nerimauti, kokios nuotaikos šiandien sekso lėlė.

Tad ar gali sekso lėlė padėti geriau jaustis psichologiškai sekso metu? Tikrai taip. Nepriklausantis nuo aplinkybių, laisvas ir neįpareigojantis seksas kartais yra būtent tai, ko reikia. Jei vyras vertina būtent tokius lytinius santykius, sekso lėlė gali duoti tai, ko galbūt negali suteikti tikra moteris.

 

Išsirinkite tobulą lėlę sau!
 
  
Gaukite papildomą 5% Nuolaidą su kodu – SEXDOLL5