Pirmą kartą įsigiję sekso lėlę vyrai patenka į dar neatrastą malonumų pasaulį. Kad ir kokia bebūtų tikroviška lėlė, seksas su ja šiek tiek skiriasi nei su gyva moterimi.

Čia kalbėsime ne apie pripučiamas, bet apie populiarias sekso lėles, gaminamas iš TPE ir metalinio skeleto. Šios lėlės tiek vizualiai, tiek anatomiškai labai panašios į tikrą moterį ir dauguma vyrų su jomis patiria pilnavertį seksualinį pasitenkinimą.

Tačiau net ir labai patenkinti pojūčiais, kartais nepagalvoja, kad paprasti patarimai gali padėti pajusti dar didesnį malonumą.

Įvairovė

Būkite atviri naujovėms. Net jei su sekso lėle patiriate dangiškus pojūčius, išbandykite ką nors naujo.

Galbūt net patys nustebsite, kokį efektą gali suteikti naujovės ir tikroviška lėlė. Tai gali būti seksas su lėle virtuvėje ar kitoje dar neišbandytoje vietoje. Jei dar nesate bandę, išbandykite ne tik vaginalinį, bet ir oralinį ar analinį seksą bei atsikratykite sekso pozų tabu.

Tuo labiau, kai kokybišką sekso lėlę galima lankstyti pagal bet kokias savo seksualines fantazijas.

Išvaizda

Ne veltui sakoma, kad vyrai myli akimis. Pasirūpinkite, kad sekso lėlės išvaizda audrintų jūsų fantaziją.

Įsigykite ir aprenkite lėlę seksualiais apatiniais ir papuoškite aksesuarais, kurie jums patrauklūs.

Taip pat galite keisti sekso lėlės šukuoseną, kas taip pat suteiks naujovių ne tik akims, bet ir pojūčiams. Juk sekso metu svarbu ne tik tai ką jaučiame,  bet ir tai, ką matome.

Aplinka

Kaip ir mylintis su tikra moterimi, taip ir sekso su lėle metu aplinka taip pat turi įtakos.

Jei norite jaukumo ir romantikos, uždekite aromatines žvakes, na o norintys stipresnių pojūčių sekso su lėle metu žiūri erotinius filmų įrašus.

Net ir tokia smulkmena kaip patinkančios muzikos skambėjimas sekso metu gali padėti atsipalaiduoti ir visiškai pasinerti į malonumų oazę.

Papildoma stimuliacija

Nepamirškite, kad tikroviška lėlė puikiai suderinama su kitomis seksualinio stimuliavimo priemonėmis.

Norėdami pajusti dar didesnį malonumą galite išbandyti stimuliuojančius penio žiedus, užveržėjus ar stimuliuojančius prezervatyvus.

Tačiau prieš naudodami papildomus sekso žaisliukus, pasidomėkite ar jie nepakenks sekso lėlei.

Pavyzdžiui, analinio sekso kaiščiai kai kuriais atvejais gali pažeisti lėlės vidinę angos struktūrą.

Laikykitės rekomendacijų

Kartais pilnas seksualinis pasitenkinimas su lėle nepatiriamas dėl rekomendacijų nesilaikymo.

Kad ir kokia tikroviška lėlė bebūtų, ją naudojant reikia atsižvelgti į kai kuriuos patarimus.

Pirmiausia, sekso su lėle metu naudokite lubrikantą. Paprastai mūsų internetinėje svetainėje nurodoma kokios rūšies lubrikantas tinkamas arba šią informaciją galite rasti lėlės instrukcijoje.

Taip pat rekomenduojama prieš naudojimą lėlę sušildyti. Tam tiesiog lėlę uždenkite šildančia antklode arba naudokite specialų šildytuvą. Taip ne tik  tikroviška lėlė sušils, bet ir jums tai bus gera preliudija į sekso žaidimus.

Priežiūra

Pilnavertį seksualinį pasitenkinimą gali suteikti tik kokybiška ir prižiūrima lėlė.

Tad būtinai laikykitės rekomendacijų, kurias pateikia pardavėjas arba gamintojas. Iš TPE pagamintas sekso lėles būtina reguliariai prižiūrėti. Taip pat laikas nuo laiko nuvalykite lėlę su drėgna servetėle

Lytinių santykiu su lėle metu nenaudokite šiurkščių ar duriančių daiktų, kurie gali pažeisti lėlės paviršių.

Tikimės šie patarimai padės mėgautis nepakartojamais malonumais su sekso lėle. Atminkite, kad su sekso lėle, kitaip nei kai kuriais atvejais su tikra moterimi, negalioja jokie tabu ar suvaržymai. Tad su ja galite įgyvendinti net slapčiausias savo seksualines fantazijas. Tereikia atsipalaiduoti ir pasinerti į pasitenkinimo pasaulį.

 

Išsirinkite tobulą lėlę sau!
 
  
Gaukite papildomą 5% Nuolaidą su kodu – SEXDOLL5