NAUJIENOS

Sekso lėlė. Ar verta įsigyti?

Sekso lėlė. Ar verta įsigyti? - Sekso Lėlė

Sekso lėlė. Ar verta įsigyti?

 Ne vieno vienišo vyro galvoje kartais šmėsteli mintis – „gal verta įsigyti sekso lėlę?”.

Ypač šis klausimas iškyla tiems, kuriems nepriimtini vienkartiniai lytiniai santykiai ir masturbacija.

O juk susikaupusią seksualinę energiją vienišiems vyrams reikia išlieti lygiai taip pat kaip ir turintiems antrąją pusę. Dažnai nuo sprendimo įsigyti sekso lėlę sulaiko informacijos trūkumas, drovumas ar kitos priežastys. Galbūt čia rasite atsakymą ir lengviau apsispręsite.

Jei jau įsigyti, tai tik kokybišką sekso lėlę

Pirmiausia nusiteikite, kad būtų verta įsigyti tik kokybišką sekso lėlę. Kartais abejonės apima tuos, kurie įsivaizduoja daugiau nei prieš dešimtmetį populiarias pripučiamas lėles. Kokybiška tikra lėlė seksui nė iš tolo neprimena jau neturinčių paklausos pripučiamų lėlių. Šiuolaikinės lėlės ne tik kitaip atrodo, bet ir suteikia visiškai kitokius pojūčius.

Naudojamos medžiagos sukuria tikros odos efektą, o lytiniai organai labai panašūs į tikros moters.  Tokias lėles galima perrengti, šukuoti, todėl nei sekso, nei išvaizdos monotonija su tokiomis lėlėmis negresia. O ir kokybiška lėlė tarnaus ne vienerius ir ne du metus. Tad sekso lėlę įsigyti bus verta, jei tai – tikra lėlė, o ne prastos kokybės trumpalaikis žaisliukas.

Ar jums tikrai to reikia?

Jau vien tas faktas, kad pagalvojate apie sekso lėlės įsigijimą, reiškia, jog jūsų gyvenime yra seksualinio pasitenkinimo trūkumas.

Tuomet verta įsivaizduoti, ar jums būtų malonu jei grįžus po dienos darbų namuose jūsų lauktų tikra lėlė, atstojanti gyvą moterį?  Ar seksualinis pasitenkinimas bet kuriuo metu ir bet kokiais būdais pagerintų jūsų gyvenimą ir psichologinę sveikatą? Jei į šiuos klausimus atsakėte „taip”, jums tikrai verta įsigyti sekso lėlę.

Kiti variantai

Dažniausi vienišų vyrų seksualinio pasitenkinimo pasirinkimai yra masturbacija arba vienkartiniai lytiniai santykiai. Sprendimą įsigyti sekso lėlę tikrai verta priimti tiems, kuriems kiti variantai nepriimtini.

Masturbacija – bene seniausias savęs patenkinimo būdas, kurį dažniausiai išbando vyrai, būdami dar tik paaugliais.

Tačiau nei vienas subrendęs vyras nepaneigs, kad ilgalaikė masturbacija pabosta ir pradeda nesuteikti pilno seksualinio pasitenkinimo. O ir dažniausiai masturbacija nesuteikia tokio malonumo, kokį gali suteikti tikra lėlė, skirta visapusiškam pasitenkinimui. Tuo tarpu vienadieniai lytiniai santykiai kartais gali baigtis labai nemaloniomis pasekmėmis, tokiomis kaip lytiškai plintančios ligos. Be to, vienadieniai lytiniai santykiai sukelia ir šokių tokių rūpesčių – vyrams tenka nuolat užsiimti paieškomis, o dažnu atveju taip ne tik švaistomas laikas, bet ir pinigai.

Tuo tarpu tikra lėlė nesukelia rūpesčių, o už ją sumokėta pinigų suma atsiperka palyginus su pastoviomis išlaidomis laisvo elgesio moterims.

Jei visą tai perskaitę supratote, kad jums įsigyti sekso lėlę tikrai verta, patariame tai daryti ne paskubomis. Rinkitės tik patikimą pardavėją, pasidomėkite pirkėjų atsiliepimais.

Tam, kad netektų nusivilti, nesirinkite pigiausių variantų. Juk nuo lėlės kokybės priklauso malonumas, kurį patirsite ir lėlės ilgaamžiškumas. Tad jau geriau netaupyti ir į šį pirkinį žvelgti kaip į ilgalaikę investiciją savo fizinės, psichologinės ir emocinės sveikatos labui

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.