Suaugusiems

Sekso lėlė – pradinis impulsas eksperimentuoti

sekso lele sekso leles masturbatorius

Kartais ir pačius artimiausius partnerius ištinka krizė. Gyvenant šeimoje seksualumas sumažėja, na, o jei partneris niekada nebuvo itin seksualus? Sekse įsivyrauja monotonija, iš anksto galite nuspėti visus judesius lovoje: ką palies, kur pabučiuos… Iš anksto žinote, kad jis tai darys, net nebandęs nusimauti kojinių, o vos užbaigęs nuobodžią judesių tiradą, nueis gerti kavos su pienu. Be apsikabinimo, gero žodžio, šilumos. 

Sekso lėlė stimulas tobulėti meilės srityje? 

masturbatorius vagina sekso lele

Jūs suprantate, kad jis nebuvo niekada labai seksualus, tačiau su metais dar labiau jo seksualumas sumažėjo. Tuomet užvaldo keistos mintys, nenumaldomas noras, kad savas žmogus nuklystų į šoną, įgautų naujos patirties. O ir save vis dažniau ir dažniau pagaunate galvojančią apie kitą vyrą, o gal net sekso lėlę, kuri be tingulio tenkins net slapčiausias Jūsų svajones. Labai sunku su partneriu, kuris nerodo savo jausmų. Niekada nenuperka gėlių, nebent vazone ir Jūs pati dar jas turėsite išsirinkti… Į šokius taip pat su juo nenueisi, nes šokti tingi. Ir neretai, kaip vyras sako, kam stengtis, žmoną vis tiek aš jau turiu… O stengtis meilės guolyje tikrai verta. Apleidus seksualinį gyvenimą, darosi nuobodu, pradeda erzinti net kai kurie jo įpročiai. Jaučiate, kad tolstate vienas  nuo kito. O priversti daryti tai, ko jis nenori, ar kas jam nepatinka, galimybių nėra, juk jis yra žmogus su savo norais ir poreikiais… Kamuoja klausimas – nejau santuoka jau pasmerkta žlugimui? Jei nusibodo rutina, visada galima rasti išeičių. Sekso lėlė padės praktikuotis, tobulėti ir meilės srityje. Ji padės parodyti sustabarėjusiam partnerui Jūsų aistrą ir neatrastas  galimybes. 

Sekso lėlės atvers akis aptingusiam vyrui 

Manau, kad net labai monotonišką vyrą pažadina kai kurie seksualiniai žaidimai. Duokite sau daugiau laiko. Pabandykite pirmiausia suteikti savo vyrui kuo daugiau saugumo ir raskite savyje maksimalų taktą, labai padeda įvairūs sekso žaislai. Įsigykite sekso lėlę, ir tuomet pažaiskite lovoje trise. Šiandien rinkoje sekso lėlių būna įvairiausių. Galima išsirinkti didžiakrūtę merginą, kurstančią vyro aistras, ar net erotiškąjį Čarlį su 20 centimetrų pridedamu peniu, o gal 17 сentimetrų Džiordžą. Silikoninė medžiaga primena žmogaus odą, jis yra tikroviška, natūrali. Sekso lėlės  padės parodyti aptingusiam vyrui, ko jis netenka, o tuo pačiu leis patirti dar neregėtų patirčių. Tai nebus neištikimybė, bet geras, ryškus seksualinio gyvenimo akcentas. Sekso lėlė, leis laisvai eksperimentuoti, išmokti naujų pozų, naujų judesių, padės praktikuotis. Vyras tikrai  supras, kad Jūs jį mylite ir vertinate už kitus dalykus, o seksas čia taip pat yra svarbus šeimyninio gyvenimo akcentas.  Ieškokite ir būtinai surasite iki kokios ribos jis priima naujus dalykus. Žaiskite su savo seksualine išvaizda, įtraukite į seksą žaislų, bet pirmiausia numeskite rimtumą nuo savęs pačios. Seksolele.lt atsirado nuo tikėjimo, kad pasitelkiant naujas technologijas ir gamybos procesus galime atnešti malonumą kiekvienam žmogui.

Geras seksas lyg šokis, tai galima daryti su sekso lėle

Pagavusi signalą, Jūs kažkaip į jį reaguojate. Užsisuka ydingas ratas. Sustabdykite jį ir įneškite į jį įvairovės. Nebijokite eksperimentuoti, o sekso lėlė, tam bus pradinis impulsas. Jausmingas masažas, sekso žaislai, o ypač sekso lėlė paįvairins Jūsų buvimą kartu.  Rekomenduojama džiaugtis erotiška naujosios draugės ar draugo išvaizda, bet nepamiršti ir saviškių. Glostyti lytinius organus švelniai, neskubant, o vėliau stabtelėti, nes pauzės tik padidina malonumą. Įsiskverbus iš pradžių geriau nejudėti – taip labiau juntamas susiliejimas su partnere. Vėliau judesiai turi būti tokie lėti, kad beveik dingtų laiko pojūtis. Seksas turi būti tarsi šokis – lengvas, ritmiškas, gracingas, be įtampos. Tai galima daryti lovoje, vonioje, išvykus į gamtą, dviese, ar su sekso lėle. Geras seksas mažina įtampą ir leidžia ilgiau išlikti ties susijaudinimo riba.

Na ir pabaigai, prisiminkite, meilės filosofija populiarėja, o tam kad sugebėtume tobulai visa tai atlikti, iš esmės reikėtų praktikuotis.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *