NAUJIENOS

Sekso lėlės laikymas. Kaip laikyti lėlę namuose ir ją paslėpti?

Sekso lėlės laikymas. Kaip laikyti lėlę namuose ir ją paslėpti? - Sekso Lėlė

    Dauguma ištikrųjų norėtų išpildyti savo erotines fantazijas su sekso lėle, tačiau  dažnu atveju jie neturi kur jos paslėpti nuo išorinio pasaulio.

Tai nėra kažkas blogo, dėl ko tai reikia slėpti. Tiesiog mūsų visuomenėje normalu slėpti sekso žaislus tiek nuo vaikų, tiek nuo aplinkinių.

Tai tarsi užkauptas asmeninis turtas, kuris žmogui kelia didelę vertę. Pas dažną žmogų erotiniai sekso žaislai, vibratoriai bei masturbatoriai galimai aptinkami po lova arba miegamojo spintelių stalčiuose. Ganėtinai paprasta tiems, kieno  žaislai seksui turi galimybę tilpti į mažas erdves.

Bet šį kart tai kur kas didesnis,  naujųjų laikų erotinis žaislas, kuris labiausiai ir realistiškiausiai atspindinti seksualinę malonę.

     

     Silikoninės sekso lėlės dažniausiai būna įprasto moters ūgio, priklauso nuo kliento poreikio. Idėjų šiai slėptuvei galima prigalvoti tikrai ne mažai.

       Būtent šiai problemai išspręsti buvo sukurtas silikoninės sekso lėlės lagaminas su užraktu, tad joks kitas asmuo, apart sekso lėlės savininko neturi jokių šansų pažvelgti kas yra viduje. Klientui suteikiami keli raktai. Lagaminas sutvirtintas iš visų pusių, turi specialias transportavimo rankenėles bei ratukus su stabdžių sistema, kas dar labiau palengvina transportavimą namuose.

     

      Buvo atsižvelgta, kad matmenys nekeltų papildomo diskomforto ir sekso lėlė idealiai tilptų visu ūgiu bei pločiu.

Lagaminas yra itin tvirtas ir pritaikytas kelionėms. Tai reiškia, kad jei klientas ir norėtų skristi lėktuvu su savo sekso lėle, jis tą tikrai gali laisvai daryti.

Į silikoninės lėlės slėptuve nepatenka jokių dulkių, taip pat ir drėgmė, kad seksas su realistiška lėle išliktų švarus bei higieniškas.

Slėptuvė yra juodos spalvos, neatkreipianti aplinkinių dėmėsio.

Šio nuostabaus erotinio žaislo lagaminui sukurti buvo skiriama daug laiko bei pastangų, tad šiai dienai galime drąsiai teikti, kad tai geriausia alternatyva slėpti savo fantazijų moterį namuose.

Užsisakykite lagaminą čia!

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.