NAUJIENOS

Sekso Lėlės Nauda Vyrams

Sekso Lėlės Nauda Vyrams - Sekso Lėlė

 

 Seksas sumažina stresą

Naujausiais mokslininkų tyrimais buvo įrodyta, kad mylintis su sekso lėle yra mažinamas kraujo spaudimas, taip pat ir patiriamas stresas. Turint sekso lėlę, lytiniai santykiai pagal žmogaus norą bei laiką gali sumažinti depresiją, nuotaikų kaitą. Taip pat seksas padeda pakelti savivertę.

 

Seksas sustiprina imunitetą

Puiki seksualinė sveikata prilygsta puikiai fizinei sveikatai. Mylintis kartą per savaitę organizme pasigamina antikūnai, kurie mažina peršalimų ir infekcijų riziką žmogaus imunitetui. Geras seksualinis gyvenimas atneša daugiau naudos, nei dauguma teigia. Tad kuo daugiau sekso – tuo geresnė jūsų savijauta.

 

Seksas pagerina širdies veiklą

Seksas bent du kartus per savaitę sumažina širdies smūgio riziką 50 proc. Lygiai taip pat didelę naudą širdies veiklai atneša kasdienis seksas. Neturint galimybės susirasti partnerės, viena iš alternatyvų, apart masturbacijos, mažinti nerimą su silikoninėmis sekso lėlėmis.

 

Seksas padidina pasitikėjimą savimi

Sekso metu sustiprėja intymumo jausmas, o kartu ir pasitikėjimas savimi. Seksas daugumai žmonių leidžia pasijusti geresniems bei gyvesniems.

 

 

Seksas sustiprina dubens raumenis

Dubens raumenų pratimai (Kėgelio pratimai) gali sustiprinti seksualinį pasitenkinimą ir netgi pagerinti sveikatą. Sutraukdami šiuos raumenis sekso metu sumažinama šlapimo nelaikymo riziką, kuri gali iškilti, esant vyresnio amžiaus.

 

Seksas pagerina miegą

Oksitocinas ne tik stiprina, bet ir padeda atsipalaiduoti, taip pagerindamas miegą.

2019 m. Anglijoje, Piterboro mieste grupė moksleivių surengė apklausą. Atliktoje apklausoje devyni iš dešimties vyrų, miegant turintys šalia savęs moteriškos lyties atstovę, pripažino, kad keltis jiems rytais nesunku, kadangi dažnai gali išsikrauti prieš miegą. Dveji vyrai galimai išsidavė, kad seksu užsiima su sekso lėle. 

 

 

 

 

 

 

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *