NAUJIENOS

Sekso Lėlės Nauda Vyro Potencialui

Sekso Lėlės Nauda Vyro Potencialui - Sekso Lėlė
Sekso Lėlės Nauda Vyro Sveikatai

Pagal 2017 m. atliktus lytinius tyrimus medikai tvirtina, kad seksas yra naudingas sveikatai. O vyrams jis tiesiog gyvybiškai būtinas. Airijos Kvinso universitete atliktais tyrimais nustatyta, kad vidutinio amžiaus vyrų, turinčių reguliarius seksualinius santykius, procentinis mirtingumas du kartus mažesnis, nei jų seksualiai neaktyvių bendraamžių. Žmonių, gyvenančių aktyvų lytinį gyvenimą, organizme 30 proc. padidėja imunoglobino A lygis, o tai teigiamai atsiliepia imuninei sistemai ir sumažėja tikimybė susirgti peršalimo, gripo ligomis. Sumoje reguliarus seksas sustiprina visą imuninę sistemą. Kalbant apie prostatą, seksas sustiprina šlapimo sistemos raumenis, gerina prostatos veiklą ir net užkerta kelią prostatos vėžiui – tai taip pat aktyvios seksualinės veiklos rezultatai. Maža to, Hamburgo medicininių tyrimų centro darbuotojų nuomone, reguliarus lytinis gyvenimas teigiamai veikdamas galvos smegenis, didina intelektualinius žmogaus sugebėjimus. Vadinasi reguliarus seskas padeda mąstyti greičiau. Mokslininkai nervų audinių stimuliaciją aiškina tuo, kad sekso metu sustiprėja adrenalino ir kortizono gamyba. Be to, reguliariai stimuliuojamas, šis efektas išsilaiko daug ilgiau, nei, pavyzdžiui, psichiką stimuliuojančių preparatų veikimas, todėl galima teigti, kad seksas pranoksta vaistus.

Kokybiškas Seksas – Sėkmės Garantas

Kartais gali atrodyti, kad seksas yra tiesiog pervertinamas. Vis dėlto, nemažai mokslinių tyrimų rodo, kad aktyvus lytinis gyvenimas gerina bendrą žmogaus savijautą. Poreikis lytiškai suartėti nėra tik priemonė nuraminti sukilusius lytinius hormonus. Seksas iš tiesų turi daug įtakos suaugusio žmogaus pasitenkinimui gyvenimu. Kiekvienas vyras žino, kad moteris ne visada gali suteikti to, ko mes norime, kalbant apie lytinius santykius. Kas keisčiausia, kad reguliarus seksas yra vienas geriausių antidepresantų pasaulyje. Jeigu žmogų kamuoja nuotaikų kaitos, dažnai jaučiasi prislėgtas, nepatenkintas dabartine situacija, praradama savivertė – tokiu atveju dažniausiai gali padėti geras seksas. Taip pat seksas leidžia ilgiau džiaugtis jaunatviškumu, tad nesvarbu kokio vyras yra amžiaus – jeigu jis užsiima seksu kada nori, jo jaunatviškumas atgimsta iš naujo. Kai vyras yra visapusiškai seksualiai patenkintas, tuomet jis gali nuversti kalnus. Atsiskleidžia jo energija bei ryžtas.

Sveiko lytinio gyvenimo ypatybės

Kas vyksta su žmogaus organizmu bei psichika jeigu jis neužsiima seksu? Kurį laiką gyvenimas be sekso gali atrodyti visiškai normalus, tačiau ilgos pertraukos nuo sekso gali turėti skaudžių pasekmių. Susilaikymas nuo lytinių santykių mažina pasitikėjimą savimi, silpnina libido energiją. Nuo fizinio artumo įmanoma tiesiog atprasti, ir po kurio laiko organizmas gali „pamiršti“, kaip tai daroma. Tokie pokyčiai taip pat gali paveikti ir psichinę žmogaus sveikatą. Mūsų atstovai pabrėžia, kad nereikėtų leisti susilaikymui nuo lytinių santykių tęstis pernelyg ilgai. Šiai diedai mūsų rėmėjai siūlo išeitį su naujos klasės termoplastinio elastomero sekso lėlėmis. Seksas nėra vien tik malonumo vedamas veiksmas. Norint, kad jis teiktų naudos ir kūnui, rekomenduojama kartais pakeisti mylėjimosi pozas. Maži pokyčiai suteikia seksui daugiau aistros, didina susijaudinimą ir pasitenkinimą lytiniu gyvenimu. Nėra griežtos taisyklės, kaip dažnai reikėtų mylėtis, kad seksas turėtų įtakos žmogaus savijautai. Šiuo atveju geriausia vadovautis paprasčiausiai noru.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *