NAUJIENOS

Sekso robotai vyrams. Kokia ateitis laukia sekso lėlės?

sekso robotas sekso lele sekso zaislai

Pagal paskutinius numatytus Davido Levo (David Lavy) tyrimus, jau 2050 metais bus įprasta jog tiek vyrai, tiek moterys užsiiminės lytiniais santykiais dažniau su sekso lėlėmis bei sekso robotais nei su tikrais žmonėmis.

Kad ir kaip tai atrodo painu bei banalu, tame galime įžvelgti daug tiesos. Dažnas suabejotų šių prognozių pagrįstumu, tačiau neabejotina, kad technologiniai pokyčiai, paveikę visas gyvenimo sritis, nepaliks nepaliestų ir žmonių seksualumo.

Šiame kontekste nereikėtų pamiršti įkūnytų technologijų, tokių kaip sekso lėlės ir sekso robotai, ypač dėl to, kad į žmones panašių materialių artefaktų seksualinio panaudojimo populiarinimas jau seniai prasidėjo. Ne paslaptis, kad visais atvejais Europa stengiasi pasivyti bei lygiuotis į Ameriką.

Taip pat akivaizdu, kad Amerika yra viena labiausiai pažengusių kraštų visame pasaulyje, tiek ekonomikos, tiek mokslo prasme. Kaip nekeista, Amerikoje tokie masturbatoriai kaip sekso lėlės jau beveik dešimtmetį yra priimta kaip visiškai normalus dalykas.

Tad tai reiškia, kad būtent dešimties metų bėgyje faktiškai visame pasaulyje turėti meilės lėlę taps lygiai taip pat priimtina, kaip ir nusipirkti automobilį. Turbūt daugelis pamena, kai atsirado pirmieji mobilieji telefonai? Tuomet didžioji daugumą ko tik apie juos nesakydavo – kelia vėžį, sudaro auglius smegenyse, gali sprogsti, kelia didelią radiaciją.

Tačiau, kaip nekeista, šiai dienai mobilieji telefonai suteikia mums galimybę bendrauti su visu pasauliu, dalintis gyvenimo akimirkomis, atstoja didelę dalį jau nebenaudojamų daiktų. Sekso lėlė artimu metu lygiai taip pat bus pripažinta kaip malonės bei harmonijos šaltinis.

Lietuvos žiniasklaida jau yra paviešinus ne vieną straipsnį, kuriame rašoma apie vyrus, kurie veda sekso lėles bei robotes kaip nuotakas.

Laikams besikeičiant tapo nebe taip sunku išbandyti įvairias naujoves, ką jau kalbėti apie seksualinius poreikius bei svajones. Anaiptol, tikėtina, kad vyras vedęs meilės lėlę niekada nerizikuoja prarasti savo turto skyrybų atžvilgiu, lėlė “toleruos” apskritai kiekvieną vyro poelgį. Kitais žodžiais tariant, vyras įsigyja virtualią palydovę, kuri nutiesia kelią į visišką laisvę.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.