Suaugusiems

Retai naudojamas „daikčiukas“ susitraukia? 

sekso lele

Seksualinė sveikata yra svarbi kiekvienam iš mūsų. Todėl tautos tautos šimtmečius šlifavo ir tobulino sekso technikas, skatino neapleisti  meilės guolio filosofijos. Tačiau dabar, modernėjančiais laikais, kuomet vis daugiau laiko praleidžiame virtualioje realybėje, prie kompiuterio ekranų, sunku susirasti tinkamą sekso partnerį ar draugę. Dėl to vertėtų susimąstyti, seksologai įspėja – nenaudojamas „daikčiukas“ susitraukia. 

Kai varpą rodyti drovu

„Pažiūrėkite, jei vyras vaikšto į sporto klubą, stiprina raumenis, jie padidėja. Jei ir šitas daiktas nėra efektyviai naudojamas kasdien ir po kelis kartus pagal paskirtį, jis irgi gali ir susitraukti“, –  viename interviu apie vyro varpos dydį atvirauja gydytojas urologas Balys Danys. Nuo senų laikų varpos dydis buvo vertinamas kaip svarbus, aspektas, ar vyras gali susilaukti palikuonių. Taigi, koks  koks yra vidutinis ilgis, nuo ko jis priklauso, kas tam kenkia labiausiai, o kas gali padėti? Visų pirma, natūraliai, brendimo laikotarpiu, padidėjus berniuko organizme testosteronui, varpa gerokai pasitempia ir paauga. Tai savaime suprantamas dalykas, persitvarko hormonai. Kitas būdas – kai kurie vaikinai imasi tam tikrų priemonių, naudoja vadinamuosius ekstenderius. Tai specialūs prietaisai varpos didinimui. Jie tempia varpą brendimo laikotarpiu ir yra tikimybė, kad ji padidės. Jei norite dažno sekso, o rodyti savo varpą drovu, visada yra išeitis. Jums padės sekso žaislai

Nuostabi išorė, tikroviškas sekso lėlės vidus

Dažnas seksas pagerina savijautą, nuima stresą, mažina spuogų kiekį ant odos. Tad, jei neturite laiko pasimatymams, telefono skambučiams ir ilgiems pokalbiams su moterimi, o rūpintis savo sveikata, Jums padės sekso lėlė. Ją galima pasirinkti tokią, kokios geidžia slapčiausi Jūsų sapnai: didžiakrūtė, plonu liemeniu, ryški. Ji viską atliks nuolankiai, be kaprizų, prieštaravimų, isterijos su Jūsų pasirinkta muzika, ar tyloje. Gamintojai per pastaruosius keletą metų pasižymėjo itin gera kokybe kuriant sekso žaislus. Šiandien sekso lėlės išorė, tiek vidus gali puikiai pakeisti tikrą seksą. Silikoninę medžiagą lengva prižiūrėti ir valyti, o tai yra vienas svarbiausių kriterijų turint jautrią odą ar atliekant praktikas be prezervatyvo. 

Grėsmė sustabarėti

Ne paslaptis, kad vyrai visada nori kuo ilgesnio ir kuo storesnio penio. Patyrusios moterys sako: svarbu ne ūgis, o smūgis. Tai dydis gal ir neturi tokios didelės reikšmės bet svarbu, kad būtų gera varpos funkcija. Na, o sustojus vietoje ir nepraktikuojant, kyla reali grėsme sustabarėti. Todėl vertėtų nesidrovėti, įsigyti sekso žaislą, pasipraktikuoti su sekso lėle,  ta, kuri be žodžių džiaugiasi Jūsų lytėjimu, Jūsų artumu. Jai visiškai nesvarbus Jūsų varpos dydis, išorė, išvaizda, kalba. Sekso lėlė gali tapti jūsų seksualinės patirties mokytoja, pagalbininke, partnere, kad vėliau tai pritaikytumėte ir gyvai. Pasidėjus veidrodį ir stebint save, išmoksite neišbandytų pozų, lavinsite gebėjimą taikliai rasti reikiamas angas. Išmoksite daryti tai,  ko geidžia kiekvienas meilės guolyje.  Su sekso lėlė Jums nereikės įsipareigoti santuokos saitais, sekso žaislai suteikia unikalią patirtį, laisvą visavertį  seksą, be supančiojimų, įsipareigojimų.

Bet kurioje pozoje 

Sekso žaislai įgyvendins slapčiausius Jūsų troškimus galėsite rankose laikyti sekso lėlės putlias, virpančias  krūtis, glostyti  egzotišką užpakaliuką lėtai, jausmingai, vertinant kiekvieną įžangos sekundę, o panorėjus greitai be preliudijos, karštai ir grubokai. Jūs patirsite aistrą lytėdami lytinius organus, kurie nieko nesiskiria nuo tikroviškų. O jei labiau Jus traukia vyrai, tuomet sekso žaislas – raumeninga tikroviška sekso lėlė Charles,  kurio varpos ilgis iki 20 cm, tiks Jūsų aistroms.  Lėlėje yra nuimamas penis, oralinė ir analinė anga, skirta įvairiems sekso žaidimams. Kūnas yra pagamintas iš TPE – medžiagos, kuri labiausiai primena žmogaus odą. Dėl šarnyrinio karkaso, pagaminto iš tvirto nerūdyjančio metalo, galite sekso žaislą  pritaikyti beveik bet kurioje pozoje, kad patenkintumėte savo troškimus.

Koks gi tinkamas varpos dydis? 

Anot urologų, lietuvaičių ir ES vyrų varpos ilgio norma erekcijos būklėje laikoma nuo 7,5 iki 19 cm. Vidurkis yra 15-16 cm erekcijos būsenoje. 5 cm laikomas, kad penis yra per trumpas, tai vadinama mikropeniu. Jį galima papildyti įvairiausiais sekso žaislais, kurie atsvers gamtos nesuteiktas galimybes, puikiausiai patenkins partnerį. 

Pratintis prie seksualinio susijaudinimo ir mokytis jį valdyti yra būtina. Neverta užsispausti, viską laikyti savyje. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.