Suaugusiems

Vyrų pažinčių patarimai: Kaip užkalbinti merginas per pirmąjį pasimatymą!

Image Source: FreeImages

Pasimatymai gali būti bauginanti perspektyva kiekvienam. Tikėtina, kad tai svarbiausias pirmasis pasimatymas, į kurį kada nors eisite, ir vienas klaidingas žingsnis gali viską nutraukti dar neprasidėjus pasimatymui. Laimei, yra daugybė būdų, kaip užtikrinti, kad taip nenutiktų – svarbiausia žinoti, kaip sužavėti merginą per pirmąjį pasimatymą, kad ji, jam pasibaigus, vėl norėtų su jumis susitikti. Taigi, kaip sužavėti merginas per pirmąjį pasimatymą? Na, tai nėra taip sunku, kaip galvojate! Yra daugybė patarimų ir gudrybių, kaip užtikrinti, kad kitas pasimatymas praeitų sklandžiai. Nuo flirto technikos iki sėkmingos aprangos – štai keletas puikių gudrybių, kaip sužavėti merginas per pirmąjį pasimatymą, kad jos norėtų dar kartą su jumis susitikti…

Pasitikėkite savimi

Vienas iš geriausių patarimų, kaip pasimatyti per pirmąjį pasimatymą, yra pasitikėti savimi. Jei jums trūksta savigarbos ir pasitikėjimo savimi, negalėsite parodyti savo geriausios pusės. Nė viena gera mergina nenori susitikinėti su žmogumi, kuris nesijaučia patogiai savo kailyje. Jei jaučiate nepasitikėjimą savimi dėl darbo, išvaizdos ar ko nors kito, svarbu tai spręsti. Pavyzdžiui, jei nerimaujate, kad nesate pakankamai patrauklus, tuomet turėtumėte padirbėti, kad padidintumėte pasitikėjimą savo išvaizda. Tai galite padaryti tobulindami savo fizinę formą arba imdamiesi naujo hobio, kuris padėtų labiau pasitikėti savimi. Kad ir kokie būtų jūsų nesaugumo jausmai, juos galima įveikti, jei tik įdėsite pastangų jiems pašalinti. Pasitikintys savimi vaikinai yra patrauklūs vaikinai, todėl verta pasistengti, kad jaustumėtės labiau pasitikintys savimi. Pasitikintis savimi vaikinas labiau tikėtina, kad sužavės merginą per pirmąjį pasimatymą nei nepasitikintis savimi.

Neužsibūkite per ilgai

Dar vienas pasimatymų patarimas pirmiesiems pasimatymams – pasistenkite neužsibūti per ilgai. Jei su ja būsite per ilgai, rizikuojate prarasti jos susidomėjimą. Jai gali pradėti atrodyti, kad per ilgai užsibuvote arba kad nenorite su ja vėl susitikti. Yra tam tikra riba, kiek laiko turėtumėte susitikinėti su mergina per pirmąjį pasimatymą. Geriausia, jei pasimatymas su ja truktų apie dvi valandas. Jei ilgiau, rizikuojate ją įskaudinti, o jei trumpiau, gali būti, kad neturėsite galimybės padaryti jai ilgalaikio įspūdžio. Jei pasimatymas praėjo itin gerai, galite pasiūlyti susitikti dar kartą. Tačiau nedarykite jai per didelio spaudimo, kad ji sutiktų – jei ji nepasirengusi, tai ir nenorės. Vietoj to pasiūlykite šią idėją atsitiktinai. Galite pasakyti ką nors panašaus į „Kitą kartą turėtume padaryti X“ arba „Padarykime X kitą kartą“. Jei ji su pasiūlymu sutiks, tikėtina, kad norės vėl su jumis susitikti. Jei nesutiks, ji vis tiek davė jums aiškų ženklą, kad nenori vėl su jumis susitikti.

Būkite linksmas

Kad ir kas nutiktų per pirmąjį pasimatymą, visada turėtumėte stengtis išlikti linksmas. Jei pasimatymas yra siaubingas ir jums be proto nuobodu, pasistenkite iš to išpešti kuo daugiau naudos. Nenorite būti nemandagūs išeidami anksčiau, bet taip pat nenorite ir pasilikti valandų valandas. Blogas pasimatymas gali nutikti bet kam – net ir charizmatiškiausiems vaikinams. Jei jums nepasisekė ir jums teko užstrigti blogame pasimatyme, pasistenkite iš blogos situacijos išpešti kuo daugiau naudos. Išlikite linksmi ir pasistenkite, kad pasimatymas baigtųsi greičiau nei vėliau. Jei pasimatymas klostosi gerai, norisi ir toliau būti linksmam. Svarbu viso pasimatymo metu išlikti pozityviai nusiteikusiam, net jei nesate tikras, kaip ji vertina pasimatymą. Būdamas pozityvus ir linksmas pritrauksite ją prie savęs ir galbūt padėsite jai nuspręsti, kad ji nori vėl su jumis susitikti.

Parodykite, kad ji jums rūpi

Dar vienas puikus patarimas pirmiesiems pasimatymams – parodyti, kad ji jums rūpi. Nenorite pasirodyti kaip persekiotojas, bet norite, kad ji žinotų, jog ji jus traukia ir kad ji jums rūpi. Jei ji papasakos jums apie ką nors iš savo praeities, nevalia to tiesiog užglaistyti ir ignoruoti. Vietoj to parodykite, kad jums rūpi, ir paklauskite jos apie tai daugiau. Tai parodo, kad jus domina, kas ji yra kaip žmogus, o ne tik kaip pasimatymas. Tačiau būkite atsargūs ir nesikiškite – nenorite pasirodyti pernelyg kišantis į jos asmeninį gyvenimą, tačiau svarbu parodyti, kad ji jums rūpi.

Eikite į tinkamą vietą

Dar vienas puikus patarimas pirmiesiems pasimatymams – įsitikinkite, kad einate į tinkamą vietą. Nenorite eiti į pernelyg ramią ir nuobodžią vietą, bet taip pat nenorite eiti ir į pernelyg triukšmingą ir karštligišką vietą. Jei jau buvote keliuose pasimatymuose su mergina ir esate įsitikinęs, kad jai patinkate, galite parodyti jai, kad pasitikite savimi, pasirinkdami įdomesnę vietą. Jei ką tik susipažinote, tikriausiai geriau rinktis ramią vietą. Eikite ten, kur, jūsų manymu, jai patiks. Jei buvote su ja keliuose pasimatymuose ir žinote, kokios vietos jai patinka, galite pasirinkti vietą, kuri jai patiks. Arba, jei nežinote, kas jai patinka, galite paklausti jos apie jos mėgstamiausią vietą ir pasiūlyti ten nueiti.

Palieskite atsargiai

Galiausiai dar vienas pasimatymų patarimas pirmiesiems pasimatymams – atsargiai lieskite. Nenorite pasirodyti kaip šykštuolis, liesdamas ją per daug ar netinkamose vietose, tačiau taip pat nenorite pasirodyti ir pernelyg tolimas. Norite rasti pusiausvyrą tarp šių dviejų dalykų, liesdami ją tose vietose, kur liestumėte draugą. Pavyzdžiui, jei norite jai parodyti, kad vertinate jos draugiją, galite apglėbti ranka jos kėdę arba uždėti ranką ant jos kelio. Taip pat galite parodyti, kad ją vertinate, uždėdami ranką jai ant nugaros, kai einate kartu su ja arba atidarote jai duris. Tokie maži gestai labai padeda padaryti įspūdį merginai per pirmąjį pasimatymą.

Nebijokite kalbėti apie ateitį

Galiausiai, per pirmąjį pasimatymą turėtumėte būti atsargūs ir nekalbėti apie ateitį. Nors noras kalbėti apie bendrą ateitį neabejotinai gali būti viliojantis, nenorite pasirodyti pernelyg uolus. Vietoj to palaukite, kol ji pati pradės kalbėti apie ateitį. Jei ji tai padarys, galite atsitiktinai užsiminti apie savo viltis dėl bendros ateities. Priklausomai nuo to, kaip iki šiol vyko pasimatymas, galite būti atsargūs kalbėdami apie ateitį. Nenorite, kad jai susidarytų įspūdis, jog bandote ją skubinti į santykius, kuriems ji nėra pasiruošusi, tačiau taip pat norite, kad ji susidarytų įspūdį, jog esate ja susidomėjęs.

Išvada

Pasimatymai turi būti smagūs, o pirmieji pasimatymai yra puikus būdas susipažinti su naujais žmonėmis. Tačiau jei esate nervingas ir nežinote, kaip sužavėti merginą per pirmąjį pasimatymą, tai gali būti stresą ir nerimą kelianti patirtis. Laimei, yra daugybė būdų, kaip padaryti įspūdį merginoms per pirmąjį pasimatymą ir padidinti tikimybę, kad sulauksite antrojo pasimatymo. Naudodamiesi tinkamais patarimais ir gudrybėmis, pirmąjį pasimatymą galite padaryti kuo sėkmingesnį ir turėti didesnę tikimybę sulaukti antrojo pasimatymo. Yra daugybė dalykų, kuriuos galite padaryti, kad sužavėtumėte merginą per pirmąjį pasimatymą – nuo pasitikėjimo savimi iki parodymo, kad ji jums rūpi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.